Το ψηφοδέλτιο της ΠΕΚ για τις εκλογές στο ΚΥΣΔΕ
Παρακάτω ακολουθεί το ψηφοδέλτιο της Προοδευτικής Ενότητας Καθηγητών για τις εκλογές στο ΚΥΣΔΕ.

Πιο αναλυτικά:

 

 

Π.Ε.Κ. Δ.Ε.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Κ.Υ.Σ.Δ.Ε. 

Αϊβαλιώτης Μιχαήλ του Σταύρου

Σ.Δ.Ε. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

Αλεβυζάκης Γεώργιος του Χαριλάου

ΓΕ.Λ ΠΟΜΠΙΑΣ

Αναργυρίδου Δέσποινα του Χαραλάμπου

2ο ΕΠΑΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΏΝ

Αντωνιάδης Κωνσταντίνος του Νικολάου

2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

Απέργης Λουκιανός του Αντώνιου

ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ

Αραμπατζής Γεώργιος του Ζήση 

1ο ΕΠΑ.Λ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Αρώνης Ευάγγελος του Νικολάου

2ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Βασιλειάδης Μιχάλης του Αριστοτέλη

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΑΠΩΝ 

Βασιλόπουλος Νικόλαος του Γεράσιμου

4ο ΓΕ.Λ. ΑΘΗΝΑΣ

Γεωργιάδης Ηλίας του Φωτίου

ΓΕ.Λ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

Γεωργιάδης Θωμάς του Σάββα

65o ΓΕ.Λ. ΑΘΗΝΑΣ

Γεωργίου Ιωάννης του Χαρίση

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ

Γιαννακοπούλου Ελένη του Ιωάννη

1ο ΓΕ.Λ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Δαβιδόπουλος Ανδρέας του Κυριάκου

1ο ΓΕ.Λ ΚΩ

Δεβλέτογλου Μαριάννα του Νικολάου

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Δημητριάδης Αντώνιος του Αλεξάνδρου

ΓΕ.Λ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

Δόντσος Δημήτριος του Βασιλείου

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΙΣΕΑΣ

Ευθυμίου Διονύσιος του Πέτρου

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ

Ζαγγότης Ιωάννης του Δημητρίου

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

Ζαϊράκης Δημήτριος του Ηλία

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

Ζέρβας Αντώνιος του Μιχαήλ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Ζογλοπίτης Ιωάννης του Γεωργίου

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ

Ζουριδάκη Μαρία του Ιωάννη

42ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

Καβάλλας Δημήτριος του Σωτηρίου

ΓΕ.Λ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Καβουνίδου Μαριάννα του Κων/νου

ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Καλδή Σοφία του Παναγιώτη

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Καλουδιώτης Ιωάννης του Αθανασίου

1ο ΓΕ.Λ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

Καμπουρίδης Ιωάννης του Θεοφάνη

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κάμτσης Δημήτριος του Τραϊανού

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Καραμίγκος Ευρυπίδης του Απόστολου 

2ο ΕΠΑ.Λ ΓΙΑΝΝΙΤΣΏΝ

Καρνέζης Αθανάσιος του Χρήστου 

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Καρυδόπουλος Γεώργιος του Χαραλάμπου 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΓΑΝΗΣ

Κιουρτσίδου Αθανασία του Ιωάννη

ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Κιουτσούκης Σταμάτιος του Αθανασίου

3ο ΓΕ.Λ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Κοντογιάννης Κωνσταντίνος του Ιωάννου

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Κοσμάς Σταμάτιος του Κων/νου

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

Κούλης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

Κουτσούκος Σωτήριος του Παναγιώτη

7ο ΓΕ.Λ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

Κουφοπαντελής Κωνσταντίνος του Δημητρίου 

ΕΠΑΛ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ

Κρομμύδας Αθανάσιος του Δημητρίου

27ο ΓΕ.Λ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Κωσταβασίλης Κωνσταντίνος του Αριστοφάνη

1ο ΓΕ.Λ ΑΡΤΑΣ

Κωτσόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Λαζαρίδης Αχιλλέας του Λαζάρου

1 ΕΠΑ.Λ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Λέκκας Ηλίας του Γεωργίου

2οΓΕ.Λ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

Λυμπέρης Γεώργιος του Νικολάου

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

Μαγκίνη Μαρία του Χρήστου 

2ο ΕΠΑ.Λ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Μαδεμτζόγλου Γεώργιος του Αλεξάνδρου

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Μακαρώνης Νικόλαος του Δημητρίου

Ι.Ε.Κ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

Μακρυγιάννης Παναγιώτης του Σπυρίδωνα

1ο ΕΠΑ.Λ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Μαρμαγγιόλης Ιωάννης του Δημήτριου

ΓΕ.Λ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Μικέδης Μενέλαος του Μιχαήλ

1ο ΓΕ.Λ ΧΙΟΥ

Μουρατίδης Χρήστος του Θεοδώρου

2ο ΕΠΑ.Λ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Μουρτζίκος Σωτήριος του Ιωάννη

1ο ΓΕ.Λ ΣΠΑΡΤΗΣ

Μπάρπας Κωνσταντίνος του Δημητρίου

ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Μωϋσιάδης Αναστάσιος του Γεωργίου

ΓΕ.Λ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

Νικολαΐδης Ιωάννης του Στυλιανού

1ο ΕΠΑ.Λ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Νικολαΐδου Μαρία του Νικολάου

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

Νικολάου Γεώργιος του Κωνσταντίνου

4ο ΓΕ.Λ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

Νοτοπούλου Βασιλική του Αντωνίου

3ο ΓΕ.Λ ΚΟΖΑΝΗΣ

Νταφούλης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

Ντένας Στέφανος του Αθανασίου

1 ΕΠΑ.Λ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΟΣ

Ντόζης Αλέξανδρος του Ιωάννη

ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ντούρος Ιωάννης του Βασιλείου

7ο ΓΕ.Λ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ξανθάκης Σωτήριος του Νικολάου

6ο ΓΕ.Λ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Ξάφης Θεόδωρος του Κων/νου

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

Παναγιωτόπουλου Ευγενία του Παναγιώτη

1ο ΓΕΛ ΒΟΥΛΑΣ

Πανταγιάς Δημήτριος του Ανδρέα

5ο ΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

Παπαδοπούλου Θεοδώρα του Γεωργίου

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Παππάς Νικόλαος του Ευθυμίου

ΓΕ.Λ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

Περδικάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

ΓΕ.Λ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

Περουλάκης Δημήτριος του Γεωργίου

1ο ΓΕ.Λ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Πηλιγκός Παναγιώτης του Απόστολου

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

Πλέσσας Νικόλαος του Ιωάννη

1ο ΕΠΑΛ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

Πολίτης Θεόδωρος του Αγησιλάου

ΕΠΑ.Λ ΚΑΤΟΧΗΣ

Πολυχρονιάδης Γεώργιος του Ευσταθίου

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

Ρέτσης Ανδρέας του Χρήστου

ΓΕ.Λ ΔΡΟΣΙΑΣ

Σαλπιστής Γεώργιος του Κωνσταντίνου

2ο ΓΕ.Λ ΔΡΑΜΑΣ

Σερέτης Δημήτριος του Λεωνίδα

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σημάδης Ιωάννης του Βασιλείου

1ο ΕΠΑ.Λ ΕΔΕΣΣΑΣ

Σιμιτσής Χρήστος του Αριστείδη

4ο ΕΠΑ.Λ Καβάλας

Σιούτα Βασιλική του Παναγιώτη

ΓΥΜΝΑΣΙΟ - Λ.Τ. ΚΕΡΑΣΟΧΩΡΙΟΥ

Σκορδούλης Αδαμάντιος του Κωνσταντίνου

4ο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ Ηρακλείου

Σπυράτος Φώτης του Λεωνίδα

3o ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ ΠΑΤΡΑΣ

Ταρασίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

2ο ΓΕ.Λ ΒΕΡΟΙΑΣ

Τασιοπούλου Παρασκευή (Βίκυ) του Δημητρίου

6ο Γ/ΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

Τζιώλας Δημήτριος του Θοδώρου

24ο ΓΕ.Λ ΑΘΗΝΑΣ

Τζούμα Αλεξάνδρα του Στέφανου

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΙΑΚΩΝ

Τριπικέλης Ιωάννης του Αλεξάνδρου

3ο ΓΕ.Λ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

Τσιάμαλος Βασίλειος του Χρήστου

1ο ΓΕ.Λ ΘΗΒΑΣ

Τσιρανίδης Γεώργιος του Αναστασίου

1ο ΕΠΑ.Λ. ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

Τσολακίδης Κυριάκος του Μιχαήλ

1ο ΕΠΑ.Λ ΣΕΡΒΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Τσουλούφας Κωνσταντίνος του Παντελή

ΓΕ.Λ ΠΑΛΑΜΑ

Φελέκης Ιωάννης του Γεωργίου

1ο ΕΠΑ.Λ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Φιλίππου Φίλιππος του Σπυρίδωνος 

2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ ΑΙΓΙΟΥ

Φλέσουρα Παναγιώτα του Νικολάου

3ο ΓΕ.Λ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Φουντάς Δημήτριος του Πέτρου

3o ΓΕ.Λ ΣΠΑΡΤΗΣ

Φουτάκογλου Ευστράτιος του Ευάγγελλου

ΓΕ.Λ ΝΑΞΟΥ

Χατζής Αθανάσιος του Γεωργίου

ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΧΑΝΙΩΝ

 

best of network

σχετικά άρθρα