kataskinosi_ypourgeiou_paideias
Αποτελέσματα για την κλήρωση των κατασκηνώσεων του ΥΠΑΙΘ στο Ζούμπερι 2023

Οι ΧΡΗΣΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ θα αποσταλούν στα emails των κληρωθέντων μαζί με τηλέφωνα επικοινωνίας  μελών των Ομάδων Λειτουργίας, με τους οποίους θα επικοινωνείτε για τυχόν απορίες.

Σε περίπτωση ΑΚΥΡΩΣΗΣ θα πρέπει να την δηλώνετε στο email της ΟΛΜΕ [email protected] τουλάχιστον 2 ημέρες πριν την  ημερομηνία άφιξης της εκάστοτε κατασκηνωτικής περιόδου.

ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ

1η περίοδος: από 10 Ιουλίου με αναχώρηση  23 Ιουλίου 2023

  1. ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  2. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΜΗΛΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ
  4. ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  6. ΜΑΚΡΑ ΑΡΓΥΡΩ
  7. ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
  8. ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  9. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
  10. ΡΑΙΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
  11. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  12. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
  13. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ
  14. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
  15. ΒΡΕΤΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  16. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
  17. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΕΥΣΤΑΘΙΑ
  18. ΑΥΓΕΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  19. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  20. ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  21. ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  22. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  23. ΤΖΟΥΒΙΣΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
  24. ΠΕΓΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  25. ΤΡΙΧΙΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ (σε περίπτωση ακύρωσης)

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  2. ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΚΛΕΤΣΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

1η περίοδος: από 9  Ιουλίου με αναχώρηση  23 Ιουλίου 2023

  1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΕΡΓΙΟΣ (ΓΕΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)
  2. ΛΕΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  4. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  5. ΤΣΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΟΜΑΔΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

  1. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
  2. ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ

2η περίοδος: από 24 Ιουλίου με αναχώρηση 6 Αυγούστου 2023

  1. ΤΟΥΦΑ ΕΥΘΥΜΙΑ
  2. ΤΣΑΡΟΥΧΗ   ΣΟΦΙΑ
  3. ΠΟΛΥΔΩΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
  4. ΜΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  5. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  6. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  7. ΧΑΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ
  8. ΤΑΤΣΗ  ΚΩΝ/ΝΑ
  9. ΚΑΠΕΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  10. ΤΡΙΑΝΤΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
  11. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  12. ΠΛΕΥΡΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  13. ΚΑΚΑΖΙΑΝΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ
  14. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ
  15. ΦΥΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  16. ΖΥΓΟΥΡΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  17. ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
  18. ΛΙΟΥΤΑΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
  19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  20. ΣΚΟΥΝΤΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
  21. ΘΑΝΑΣΗ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ
  22. ΓΡΥΠΑΡΗΣ    ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
  23. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  24. ΚΩΣΤΗΡΗ ΟΛΓΑ
  25. ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ (σε περίπτωση ακύρωσης)

  1. ΦΩΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
  2. ΜΠΑΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ
  4. ΜΠΑΤΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

    

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

2η  περίοδος: από  23 Ιουλίου με αναχώρηση  6 Αυγούστου 2023

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)
  2. ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
  4. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  5. ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΟΜΑΔΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

  1. ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
  3. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ

3η περίοδος: από 7 Αυγούστου με αναχώρηση 20 Αυγούστου 2023

  1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ  ΕΥΑ
  2. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
  3. ΜΟΥΖΑΚΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  4. ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
  5. ΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ
  6. ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
  8. ΣΚΟΥΡΑΚΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  9. ΛΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  10. ΠΑΛΑΖΗ ΒΙΒΗ
  11. ΜΥΡΙΣΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  12. ΜΕΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  13. ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  14. ΔΙΑΚΑΚΗΣ    ΓΙΩΡΓΟΣ
  15. ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
  16. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ
  17. ΑΝΑΡΓΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  18. ΠΑΠΑΖΗΣΗ  ΜΑΡΙΑ
  19. ΔΑΝΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
  20. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  21. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΝΑ
  22. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  23. ΣΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ (σε περίπτωση ακύρωσης)

  1. ΚΛΑΔΙΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  2. ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ
  3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΟΥΛΑ
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

3η περίοδος: από 6 Αυγούστου με αναχώρηση 20 Αυγούστου 2023

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)
  2. ΑΝΩΓΙΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  3. ΧΑΪΚΑΛΗ ΖΑΜΠΕΤΑ
  4. ΔΑΦΝΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ
  5. ΛΑΪΟΥ ΕΥΦΡΟΣΎΝΗ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΟΜΑΔΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

  1. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
  2. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑ
  3. ΡΟΡΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ

4η περίοδος: από 21 Αυγούστου με αναχώρηση 3 Σεπτεμβρίου 2023

  1. ΔΑΝΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  2. ΚΩΝΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  3. ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  4. ΔΕΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  5. ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΒΑΛΙΑ
  6. ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ
  7. ΒΕΡΥΚΟΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
  8. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΥ   ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
  9. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  10. ΚΑΛΤΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  11. ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  13. ΠΕΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  14. ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
  15. ΠΛΑΤΑΡΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ
  16. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  17. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  18. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
  19. ΚΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  20. ΜΠΕΡΤΣΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  21. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  22. ΚΩΣΤΑ ΑΝΘΟΥΛΑ
  23. ΑΔΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  24. ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ (σε περίπτωση ακύρωσης)

  1. ΠΗΓΑΔΙΩΤΗ ΑΛΕΞΙΑ
  2. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΚΙΚΙΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  4. ΜΠΑΣΕΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

4η  περίοδος: από 20 Αυγούστου με αναχώρηση 3 Σεπτεμβρίου 2023

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)
  2. ΜΠΑΡΜΑΚΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
  3. ΚΑΡΑΒΟΤΑ ΜΑΡΙΝΑ
  4. ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  5. ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΟΜΑΔΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

  1. ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  2. ΘΕΟΔΟΣΊΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ
  3. ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ

5η περίοδος: από 4 Σεπτεμβρίου με αναχώρηση 17 Σεπτεμβρίου 2023

  1. ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΜΠΟΥΖΑΜΠΑΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗ  ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
  5. ΝΙΚΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
  6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ - ΠΑΧΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  7. ΠΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  8. ΤΡΥΠΟΣΚΟΥΦΗ ΑΝΝΑ
  9. ΤΕΜΠΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  10. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  11. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  12. ΤΕΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  13. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  14. ΠΑΣΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  15. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
  16. ΛΥΚΟΚΑΠΗ ΜΑΡΙΑ
  17. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ
  18. ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  19. ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ
  20. ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

5η περίοδος: από 3 Σεπτεμβρίου με αναχώρηση 17 Σεπτεμβρίου 2023

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
  4. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
  5. ΔΑΦΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ

6η περίοδος: από 18 Σεπτεμβρίου με αναχώρηση 24 Σεπτεμβρίου 2023

  1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ
  2. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
  3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
  4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  5. ΧΑΣΕΚΙΔΟΥ-ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  6. ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ          
  7. ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

6η περίοδος: από 17 Σεπτεμβρίου με αναχώρηση 24 Σεπτεμβρίου 2023

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Για την 5η και 6η κατασκηνωτική περίοδο ικανοποιήθηκαν όλες οι αιτήσεις των ενδιαφερομένων

ΣΗΜΕΙΩΣΗ 2: Λόγω τεχνικού προβλήματος στην κλήρωση της 1ης περιόδου συμπεριλήφθηκαν και αιτήσεις της 2ης. Για το λόγο αυτό γίνεται ανακοινοποίηση των κληρώσεων.

Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα

Εκπαιδευτικοί: Νέος υπολογισμός της μισθοδοσίας από 1 Μαρτίου λόγω τροποποίησης φόρου

Μοριοδοτούμενο σεμινάριο Ειδικής Αγωγής (ΕΛΜΕΠΑ) με μόνο 50Є εγγραφή- αιτήσεις ως 1/3

2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη

Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με μόνο 65Є εγγραφή

Proficiency και Lower μόνο 95 ευρώ σε 2 μόνο ημέρες στα χέρια σας (ΧΩΡΙΣ προφορικά, ΧΩΡΙΣ έκθεση!)

ΕΥΚΟΛΕΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ και ΙΤΑΛΙΚΩΝ για εκπαιδευτικούς - Πάρτε τις άμεσα

Google news logo Ακολουθήστε το Alfavita στo Google News Viber logo Ακολουθήστε το Alfavita στo Viber

σχετικά άρθρα

Τρένο στα Τέμπη
Τέμπη: «Βοήθεια, είμαστε από κάτω» - Νέο ανατριχιαστικό βίντεο-ντοκουμέντο με κραυγές εγκλωβισμένων
Νέο βίντεο-ντοκουμέντο δευτερόλεπτα μετά τη φονική σύγκρουση
Τέμπη: «Βοήθεια, είμαστε από κάτω» - Νέο ανατριχιαστικό βίντεο-ντοκουμέντο με κραυγές εγκλωβισμένων
15s10panepistimiopatrwn-thumb-large-thumb-large.jpg
Παν.Πατρών: Έως 1/03/2024 τα σεμινάρια που αφορούν Εκπαιδευτικούς
Τέλος χρόνου για τις αιτήσεις των σεμιναρίων που αφορούν εκπαιδευτικούς από το Πανεπιστήμιο Πάτρας. Διορία έως 1 Μαρτίου του 2024
Παν.Πατρών: Έως 1/03/2024 τα σεμινάρια που αφορούν Εκπαιδευτικούς