Κλειστά σχολεία: Περισσότερα από 130 τα «λουκέτα» λόγω κορονοϊού
Κλειστά σχολεία: Ξεπέρασαν τις 130 οι σχολικές μονάδες και τα τμήματα που έκλεισαν λόγω κρουσμάτων κορονοϊού

Κλειστά σχολεία: Περισσότερα από 130 είναι πλέον τα «λουκέτα» σε σχολικές μονάδες και τμήματα λόγω κρουσμάτων κορονοϊού σε μαθητές, εκπαιδευτικούς και λοιπό προσωπικό.

Τα κλειστά σχολεία λόγω κορονοϊού έχουν φτάσει τα 133.

Δείτε παρακάτω τα κλειστά Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια, σύμφωνα με τη λίστα του υπουργείου Παιδείας:

ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ "ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΑΔΗ"Δημοτικά ΣχολείαΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟ  
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ "ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΑΔΗ"ΝηπιαγωγείαΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟ  
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΘΑΚΙΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥΓυμνάσιαΛΑΓΑΝΑΖΑΚΥΝΘΟΣΓ2 (Γ Τάξη) από 26/2 έως και 11/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΘΑΚΗΣΔημοτικά ΣχολείαΙΘΑΚΗΣΣΤΑΥΡΟΣ ΙΘΑΚΗΣ  
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣΓυμνάσιαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑΑ2 (Α Τάξη) από 26/2 έως και 11/3 
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΝηπιαγωγείαΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑΣΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 26/2 έως και 8/3
 
21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΒΑΛΑΣΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΚΑΒΑΛΑA (Α Τάξη), A ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Α ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α5 (Α Τάξη) από 26/2 έως και 8/3 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣΓυμνάσιαΕΛΕΥΘΕΡΩΝΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣΑ2 (Α Τάξη), Α2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη) από 26/2 έως και 11/3 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ ΛΕΣΒΟΥΓυμνάσιαΑΓΙΑΣΟΥΑΓΙΑΣΟΣ ΛΕΣΒΟΥ  
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥΔημοτικά ΣχολείαΔΡΥΜΑΛΙΑΣΦΙΛΩΤΙ  
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΝΙΑΝΩΝΔημοτικά ΣχολείαΖΩΝΙΑΝΩΝΖΩΝΙΑΝΑΓ1 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 14/3
ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 26/2 έως και 11/3
 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥΓυμνάσιαΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΟΒ2 (Β Τάξη) από 26/2 έως και 11/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥΔημοτικά ΣχολείαΣΤΡΥΜΩΝΑ ΕΚΤΗ (ΣΤ Τάξη), ΕΚΤΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΕΚΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Π.ΖΩΝΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 26/2 έως και 11/3 
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣΝηπιαγωγείαΜΕΤΕΩΡΩΝΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 26/2 έως και 11/3 
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΔημοτικά ΣχολείαΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΑΛΑΑ (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α ΠΖ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη) από 26/2 έως και 11/3 
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩΓυμνάσιαΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩΒ1 γυμν (Β Τάξη) από 25/2 έως και 10/3 
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΔημοτικά ΣχολείαΖΑΚΥΝΘΙΩΝΖΑΚΥΝΘΟΣΔ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΑΓΓΛ (Δ Τάξη), Δ1-ΕΝΙΣΧ. (Δ Τάξη) από 25/2 έως και 10/3 
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΟΥΝηπιαγωγείαΘΑΣΟΥΘΑΣΟΥ  
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΑΤΡΕΙΘΙΑ ΙΘΑΚΗΣΝηπιαγωγείαΙΘΑΚΗΣΠΛΑΤΡΕΙΘΙΑ ΙΘΑΚΗΣ  
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓυμνάσιαΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΝΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒ2 (Β Τάξη) από 25/2 έως και 10/3 
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΝηπιαγωγείαΚΕΡΚΥΡΑΙΩΝΚΕΡΚΥΡΑΣ  
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝΓυμνάσιαΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥΟΡΟΠΕΔΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥΑ (Α Τάξη), ΑΑ (Α Τάξη), ΑΓ (Α Τάξη) από 25/2 έως και 10/3 
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣΓυμνάσιαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ  
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥΓυμνάσιαΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΟΓ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΕΝΤΑΞΗ A (Γ Τάξη), Γ3 ΕΝΤΑΞΗ Β (Γ Τάξη) από 25/2 έως και 10/3 
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΚΤΟ ΔΙΘΕΣΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΝηπιαγωγείαΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΟΥ  
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣΝηπιαγωγείαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  
6ο Γυμνάσιο ΧανίωνΓυμνάσιαΧΑΝΙΩΝΧΑΝΙΩΝΑ3 (Α Τάξη) από 25/2 έως και 8/3 
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΔημοτικά ΣχολείαΠΑΤΡΕΩΝΨΑΡΟΦΑΪ ΠΑΤΡΩΝ  
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΓυμνάσιαΖΑΚΥΝΘΙΩΝΖΑΚΥΝΘΟΣΑ2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 24/2 έως και 10/3 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣΓυμνάσιαΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥΜΑΚΡΟΧΩΡΙΒ3 (Β Τάξη), Β3 Αγγλικών (Β Τάξη), Β3 Γερμανικών (Β Τάξη) από 24/2 έως και 9/3 
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣΓυμνάσιαΗΡΩΙΚΗΣ ΠΟΛΕΩΣ ΝΑΟΥΣΑΣΝΑΟΥΣΑΣΒ2 (Β Τάξη) από 24/2 έως και 9/3 
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΝηπιαγωγείαΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΩΝ  
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΟΓΗΤΩΝΔημοτικά ΣχολείαΜΟΥΔΑΝΙΩΝΦΛΟΓΗΤΑ  
ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.- Λ. ΠΑΤΡΩΝΓυμνάσιαΠΑΤΡΕΩΝΠΑΤΡΑΓΓ3 (Γ Τάξη), ΓΓ3-ΞΓ (Γ Τάξη), ΓΛ2- ΓΛΜ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), ΓΛ2-ΓΛΜ (Γ-ΛΥΚ Τάξη), ΓΛ2-ΞΓ (Γ-ΛΥΚ Τάξη) από 23/2 έως και 8/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΑΘΙΑΣ-ΚΥΨΕΛΗΣΔημοτικά ΣχολείαΜΕΛΙΚΗΣΑΓΚΑΘΙΑΑ ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α ΤΑΞΗ (Α Τάξη), Ε/Δ-Α (Α Τάξη), ΖΕΠ 1/Α (Α Τάξη) από 23/2 έως και 8/3 
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟΔημοτικά ΣχολείαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ  
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔημοτικά ΣχολείαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑΒ2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 23/2 έως και 8/3 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣΓυμνάσιαΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣΑ3 (Α Τάξη), Α3 - ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Α3 - ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (Α Τάξη) από 23/2 έως και 8/3 
10ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΔημοτικά ΣχολείαΑΘΗΝΑΙΩΝΑΘΗΝΑ  
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΕΡΚΥΡΑΙΩΝΚΕΡΚΥΡΑ  
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΔημοτικά ΣχολείαΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΓρα Λυγιά2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ΄ (Γ Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ3 (Γ Τάξη), ΤΥ ΖΕΠ ΙΙ Γ΄ (Γ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ3 (Δ Τάξη) από 23/2 έως και 8/3 
ΕΕΕΕΚ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕιδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και ΚατάρτισηςΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚαλλιθέαΑ ΜΑΓ ΕΡΓ (Α Τάξη), Α ΜΑΓ ΘΕΩ (Α Τάξη), Γ ΚΕΡ ΕΡΓ (Γ Τάξη), Γ ΚΕΡ ΘΕΩ (Γ Τάξη), Γ ΜΑΓ ΕΡΓ (Γ Τάξη), Γ ΜΑΓ ΘΕΩ (Γ Τάξη), Δ ΚΕΡ ΕΡΓ (Δ Τάξη), Δ ΚΕΡ ΘΕΩ (Δ Τάξη) από 23/2 έως και 8/3 
10ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΟΑ ΤΑΞΗ (Α Τάξη) από 23/2 έως και 8/3
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 24/2 έως και 9/3
 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΓυμνάσιαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΑ3 (Α Τάξη) από 23/2 έως και 8/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΤΡΑΓΑΝΟΥΤΡΑΓΑΝΟΑγγλικών Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 22/2 έως και 7/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΔημοτικά ΣχολείαΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε (Ε Τάξη), Ε - ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε - ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη) από 22/2 έως και 7/3 
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣΓυμνάσιαΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΙΕΡΙΑΣΑ4 (Α Τάξη) από 2/3 έως και 15/3
Γ2 (Γ Τάξη) από 22/2 έως και 7/3
 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝΔημοτικά ΣχολείαΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣΑΛΙΣΤΡΑΤΗΑγγλικάΔ (Δ Τάξη), Δ ΟΛΟ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), ΤΕΤΑΡΤΗ (Δ Τάξη) από 22/2 έως και 7/3
ΑγγλικάΣτ (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Στ (ΣΤ Τάξη), ΕΚΤΗ (ΣΤ Τάξη) από 1/3 έως και 14/3
 
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΔημοτικά ΣχολείαΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤρίκαλαΔ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Δ Τάξη), Δ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ (Δ Τάξη), Τμήμα Ένταξης Δ (Δ Τάξη) από 22/2 έως και 7/3 
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣΔημοτικά ΣχολείαΦΛΩΡΙΝΑΣΦΛΩΡΙΝΑΕ1 (Ε Τάξη), Ε1 - ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 22/2 έως και 6/3 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣΓυμνάσιαΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣΓ2 (Γ Τάξη) από 5/3 έως και 12/3 
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑΑ΄ (Α Τάξη), Α΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ1Α (Α Τάξη), Τ.Ε.Β΄ (Β Τάξη), Γ΄ (Γ Τάξη), Γ΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Γ΄ (Γ Τάξη), Ζ1Γ (Γ Τάξη), ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε.ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε.Δ΄ (Δ Τάξη) από 5/3 έως και 18/3 
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ  
6ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΔημοτικά ΣχολείαΑΘΗΝΑΙΩΝΑΘΗΝΩΝ  
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥΓυμνάσιαΒΕΡΜΙΟΥΠτολεμαΐδα  
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΝΝΙΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥΔημοτικά ΣχολείαΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΚΑΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΑ1 (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 5/3 έως και 18/3 
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΟΖ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 5/3 έως και 18/3 
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΖ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 5/3 έως και 17/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥΔημοτικά ΣχολείαΘΕΡΙΣΟΥΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΒ2 (Β Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 5/3 έως και 16/3 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣΓυμνάσιαΠΥΡΓΟΥΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣΓ5 (Γ Τάξη), ΕΝΤΓ (Γ Τάξη) από 4/3 έως και 17/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΝΗΣΕΛΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΚΑΨΟΧΩΡΑΔ1 (Δ Τάξη) από 4/3 έως και 15/3 
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣΔημοτικά ΣχολείαΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΕ2 (Ε Τάξη) από 4/3 έως και 17/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔημοτικά ΣχολείαΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣΛογγάδες  
32ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥΔημοτικά ΣχολείαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΕ2 (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 4/3 έως και 15/3 
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥΔημοτικά ΣχολείαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣΒ (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 4/3 έως και 15/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΟΡΙΝΟΥΚΟΡΙΝΟΥΒ1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 4/3 έως και 14/3
Ε1-Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 4/3 έως και 13/3
 
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝΓυμνάσιαΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣΝΕΑ ΖΙΧΝΗΑ1 (Α Τάξη), Α1_ΑΓΓΛ_ΑΡΧ (Α Τάξη), Α1_ΓΑΛΛ (Α Τάξη) από 4/3 έως και 17/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΔημοτικά ΣχολείαΣΙΘΩΝΙΑΣΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΕ ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 4/3 έως και 17/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΡΕΔημοτικά ΣχολείαΦΡΕΦΡΕΣ  
1ο Γυμνάσιο Ελ. ΒενιζέλουΓυμνάσιαΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥΧΡΥΣΟΠΗΓΗ  
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝΝηπιαγωγείαΓΡΕΒΕΝΩΝΓΡΕΒΕΝΩΝΕΝΤΑΞΗΣ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/3 έως και 15/3 
3/Θ ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ ΦΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΙΣΜΟΥ"ΝηπιαγωγείαΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ  
ΕΕΕΕΚ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΕΕΕΚ ΑΙΓΑΛΕΩΕιδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και ΚατάρτισηςΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ  
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΔημοτικά ΣχολείαΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ  
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ ΦΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΙΣΜΟΥΔημοτικά ΣχολείαΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ  
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥΔΑΦΝΟΥΛΑ  
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΚαρπενήσιΒ (Β Τάξη), ΑΓΓ Β (Β Τάξη), ΟΛ 1η Β (Β Τάξη), ΟΛ 2η Β (Β Τάξη), ΟΛ 3η Β (Β Τάξη), ΤE Β (Β Τάξη), ΥΠΟΔ Β (Β Τάξη) από 3/3 έως και 16/3 
ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΙΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΔημοτικά ΣχολείαΖΑΚΥΝΘΙΩΝΖάκυνθος  
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣΓυμνάσιαΑΜΑΛΙΑΔΟΣΑΜΑΛΙΑΔΑ ΗΛΕΙΑΣA2 (Α Τάξη) από 5/3 έως και 18/3
A3 (Α Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
 
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣΝηπιαγωγείαΜΕΛΙΚΗΣΜΕΛΙΚΗΣ  
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥΔημοτικά ΣχολείαΜΕΛΙΚΗΣΝΕΟΚΑΣΤΡΟΕ (Ε Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Ε ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Ενισχυτική Δίδ. Γλώσσα ΣΤ' (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 3/3 έως και 15/3 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΓυμνάσιαΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑΑ3 (Α Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Α3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Γ3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη), Α3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3 
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΓυμνάσιαΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑΓ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 Τ.Ε. (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΤΕΙΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣΔημοτικά ΣχολείαΜΕΛΙΤΕΙΕΩΝΒΡΑΓΚΑΝΙΩΤΙΚΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣΕ1 (Ε Τάξη) από 3/3 έως και 16/3 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΛύκειαΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΓ-ΘΕΤ-ΥΓΕΙΑΣ-ΒΙΟΛ (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΓυμνάσιαΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΒ1 (Β Τάξη) από 3/3 έως και 16/3 
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥΝηπιαγωγείαΚΑΛΛΟΝΗΣΑΡΙΣΒΗ ΚΑΛΛΟΝΗΣ  
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΛΟΝΗΣΚΑΛΛΟΝΗ ΛΕΣΒΟΥΓ2 (Γ Τάξη), ΑΓΓ_Γ2 (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Τ.Ε._Γ2 (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3 
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥΔημοτικά ΣχολείαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣΕ1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 5/3 έως και 17/3
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 3/3 έως και 12/3
 
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥΓυμνάσιαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ  
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΛΑΔΙΑΝΩΝ - ΤΡΙΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΛΑΔΙΑΝΩΝΔημοτικά ΣχολείαΚΟΥΛΟΥΚΩΝΑΑΠΛΑΔΙΑΝΑ  
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΙΣΣΟΥΓυμνάσιαΣΤΑΓΕΙΡΩΝ-ΑΚΑΝΘΟΥιερισσοςΑ1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α1 ΓΕΡΜ (Α Τάξη) από 3/3 έως και 14/3 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΓυμνάσιαΜΟΥΔΑΝΙΩΝΝ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΓ5 (Γ Τάξη), Γ5- ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕΣΟΙ (Γ Τάξη), Γ5 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 14/3 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΓυμνάσιαΜΟΥΔΑΝΙΩΝΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΑ2 (Α Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 14/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΟΡΜΥΛΙΑΣΟΡΜΥΛΙΑΓ2 (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΓυμνάσιαΟΡΜΥΛΙΑΣΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΓ1 (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3 
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣΔημοτικά ΣχολείαΘΗΒΑΙΩΝΘΗΒΑ  
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΕΙΟΓυμνάσιαΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΓ5 (Γ Τάξη), Γ5-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ5-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη) από 2/3 έως και 15/3 
1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ζ.Π.Α. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΕΝΤΑΓΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)Δημοτικά ΣχολείαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑΣΤ ΓΠ (ΣΤ Τάξη) από 2/3 έως και 15/3 
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 2/3 έως και 15/3 
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ "ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ"ΓυμνάσιαΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΑ3 (Α Τάξη) από 2/3 έως και 12/3 
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΔημοτικά ΣχολείαΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗΤΕ1 Τάξη Α (Α Τάξη), Α Τάξη Ε1 (Ε Τάξη), Β Αγγλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γ Γαλλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γ Γερμανικά Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 2/3 έως και 12/3 
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΕΑΣ"Δημοτικά ΣχολείαΛΕΥΚΤΡΟΥΣΤΟΥΠΑΓ2 (Γ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 2/3 έως και 15/3 
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΕΛΠΩ ΜΕΡΛΙΕΓυμνάσιαΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗΣΓ1γ (Γ Τάξη) από 2/3 έως και 15/3 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΣΚΥΔΡΑΣΛΙΠΟΧΩΡΙΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ-Β (Β Τάξη) από 2/3 έως και 16/3 
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΔημοτικά ΣχολείαΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ  
ΕΕΕΕΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΕιδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και ΚατάρτισηςΦΛΩΡΙΝΑΣΦΛΩΡΙΝΑΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΩΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΙΚ (ΣΤ Τάξη) από 2/3 έως και 16/3 
ΕΕΕΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣΕιδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και ΚατάρτισηςΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓΡΙΝΙΟ  
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΓυμνάσιαΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓΡΙΝΙΟ  
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣΓυμνάσιαΔΟΞΑΤΟΥΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣΓ2 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 14/3 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣΓυμνάσιαΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝΚΑΒΑΣΙΛΑ ΗΜΑΘΙΑΣΑ1 (Α Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 1/3 έως και 10/3 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣΓυμνάσιαΜΕΛΙΚΗΣΜΕΛΙΚΗ ΗΜΑΘΙΑΣΒ3 (Β Τάξη) από 3/3 έως και 15/3
Γ1 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 10/3
 
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΘΑΚΗΣΓυμνάσιαΙΘΑΚΗΣΙΘΑΚΗΓ2 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 14/3 
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Β ΕΛΙΣΑΒΕΤΕΙΟΔημοτικά ΣχολείαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑΕ2 (Ε Τάξη) από 1/3 έως και 14/3 
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓυμνάσιαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑΒ2 (Β Τάξη) από 1/3 έως και 13/3 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΙΩΝ ΔΡΑΓΟΥΜΗΣΓυμνάσιαΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΒ1 (Β Τάξη) από 1/3 έως και 11/3 
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΛΟΥΝΤΑΣΝηπιαγωγείαΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 1 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/3 έως και 13/3 
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥΓυμνάσιαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΥ  
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥΓυμνάσιαΦΕΡΩΝΒΕΛΕΣΤΙΝΟ  
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΝηπιαγωγείαΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΟλοήμερο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Υποχρεωτικό 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/3 έως και 10/3 
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΔημοτικά ΣχολείαΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ  
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΔημοτικά ΣχολείαΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΑΓ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΕΝ. ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Γ2 (Γ Τάξη), ΟΛΌΗΜΕΡΟ Γ (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 12/3 
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΔημοτικά ΣχολείαΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΑ  
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΝηπιαγωγείαΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΑ  
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝΓυμνάσιαΝΙΓΡΙΤΗΣΝΙΓΡΙΤΑ  
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΓυμνάσιαΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΑΛΑ  
Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο - ΚΤΙΡΙΑΚΗ ΒΒ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε.Ιδιωτικά ΣχολείαΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΛάκκωμα ΧαλκιδικήςΑ2 (Α Τάξη) από 1/3 έως και 12/3 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΓυμνάσιαΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΑ1 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 12/3 
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΔημοτικά ΣχολείαΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΣΔ2 (Δ Τάξη), Δ2ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 1/3 έως και 11/3 
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΪΔΟΧΩΡΙΟΥΝηπιαγωγείαΦΡΕΠΑΪΔΟΧΩΡΙΟΥ  
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝΝηπιαγωγείαΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝΠρωινό 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/3 έως και 10/3 
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝΝηπιαγωγείαΧΑΝΙΩΝΧΑΝΙΩΝ  

Όλες οι σημαντικές ειδήσεις σήμερα

Διορισμοί Εκπαιδευτικών: Πότε θα γίνουν προσλήψεις, πόσες αναμένονται

Σχολεία: Self-test, τηλεκπαίδευση και άνοιγμα φροντιστηρίων στον ορίζοντα

ΑΣΕΠ: ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΕΩΣ C2 με ΤΗΛΕΞΕΤΑΣΗ ΜΟΝΟ σε Reading - Listening (Ούτε προφορικά - ούτε έκθεση!) - ΓΙΑ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ, ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ, ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΟΥΜΕΝΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ στην ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ του Παν.Αιγαίου ΧΩΡΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ για ΑΣΕΠ σε 10 ημέρες εξ αποστάσεως με ΔΩΡΕΑΝ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ 97% ΕΠΙΤΥΧΙΑ

σχετικά άρθρα

Εμβόλιο κορονοϊού: Στη Βουλή οι εμβολιασμοί εκτός λίστας στα Ιωάννινα
Εμβόλιο κορονοϊού: Στη Βουλή οι εμβολιασμοί εκτός λίστας στα Ιωάννινα
Στη Βουλή φέρνουν το θέμα των εμβολιασμών εκτός λίστας στα Ιωάννινα οι βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ Μερόπη Τζούφη, Ανδρέας Ξανθός και Μάριος Κάτσης
Εμβόλιο κορονοϊού: Στη Βουλή οι εμβολιασμοί εκτός λίστας στα Ιωάννινα
Πρόσκληση για ένταξη στο μητρώο ειδικών εξετάσεων για τα Μουσικά Τμήματα
Πρόσκληση για ένταξη στο μητρώο ειδικών εξετάσεων για τα Μουσικά Τμήματα
Πρόσκληση για την ένταξη εκπαιδευτικών στο μητρώο για τις ειδικές εξετάσεις για τα Μουσικά Τμήματα με τη νέα διαδικασία εισαγωγής 
Πρόσκληση για ένταξη στο μητρώο ειδικών εξετάσεων για τα Μουσικά Τμήματα