Κλειστά σχολεία: Στα 300 τα κλειστά σχολεία και τμήματα λόγω κορονοϊού
Με γοργούς ρυθμούς αυξάνεται ο αριθμός των τμημάτων και των σχολείων που κλείνουν λόγω κρουσμάτων κορονοϊού

Κλειστά σχολεία: Με φόντο την αύξηση των κρουσμάτων στη χώρα μας, παράλληλα αυξάνεται ο αριθμός των σχολείων και των τμημάτων που κλείνουν λόγω κρουσμάτων κορονοϊού.

Η λίστα του υπουργείου Παιδείας ανανεώνεται συνεχώς, με τον αριθμό των σχολείων/τμημάτων που έχουν κλείσει να φτάνουν σχεδόν τα 300

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ27/01/202107/02/2021Ε1 (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 27/1 έως και 7/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚΟΡΙΝΘΙΩΝ27/01/202109/02/2021Β2 (Β Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ27/01/202103/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 1/2 έως και 3/2
ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 27/1 έως και 3/2
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ27/01/202109/02/20212ο ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟΥ ΠΡΩΪΝΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΩΝ-ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ - ΡΗΓΑΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΛΗΣΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ27/01/202109/02/2021 
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΣ27/01/202105/02/2021 
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗΣ27/01/202109/02/2021ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΞΟΥΠΕΛΛΑΣ27/01/202109/02/2021ΖΕΠ Α (Α Τάξη), ΖΕΠ Β (Β Τάξη), ΖΕΠ Ε (Ε Τάξη), ΖΕΠ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΖΕΠ Γ (Γ Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΛΩΡΙΝΑΣ27/01/202109/02/2021ΣΤ τάξη (ΣΤ Τάξη), ΜΙΚΡΟΙ ΧΑΚΕΡ (Ε Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ27/01/202109/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ27/01/202109/02/2021 
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΑΓΡΙΝΙΟΥ26/01/202108/02/2021Ε2 (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ε-ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
2ο   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΕΣΟΓΑΙΑΣΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ26/01/202108/02/2021Α1 (Α Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
4ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑΠΑΛΛΗΝΗΣ26/01/202108/02/2021Δ1 (Δ Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣΠΑΤΡΕΩΝ26/01/202108/02/2021Δ2΄ (Δ Τάξη), Δ2΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
51ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΕΩΝ26/01/202108/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ-Ε2 (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ-Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΗΦΙΣΙΑΣ26/01/202108/02/2021ΣΤ - 1 (ΣΤ Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΕΛΕΥΣΙΝΑΣ26/01/202104/02/2021Κ9-Ε1 (Ε Τάξη), Μ1-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Κ9-Β4 (Β Τάξη) από 26/1 έως και 4/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΦΥΛΗΣ26/01/202108/02/2021Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη), Ε3 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε3 ΓΑΛΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ26/01/202109/02/20211ο ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
2ο ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ26/01/202108/02/2021ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ26/01/202109/02/2021_Β1 (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Β1 (Β Τάξη) από 27/1 έως και 9/2
_Ε1 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ  Ε1 (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ26/01/202108/02/2021Α1 γυμν (Α Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
40ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ26/01/202108/02/2021_Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ26/01/202108/02/2021 
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΕΩΝ26/01/202114/02/2021A (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 14/2
ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΣΤ Τάξη) από 26/1 έως και 4/2
103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26/01/202108/02/2021ΝΗΠΙΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ26/01/202108/02/2021Α2 ΤΜΗΜΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Α Τάξη), Α2 ΤΜΗΜΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Α2 ΤΜΗΜΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ (Α Τάξη), Ζ0*Α2 ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Α Τάξη), Ζ1*Α2 ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Α Τάξη), Ζ2*Α2 ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Α Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ26/01/202105/02/2021Ε2 (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 5/2
3ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ26/01/202108/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Γ1-ΑΓΓ (Γ Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΓΙΟΥ Ι. ΡΕΝΤΗ26/01/202108/02/2021Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΠΔ (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ26/01/202111/02/2021Α1 ΠΡΩΙΝΟΥ (Α Τάξη), Δ1 ΠΡΩΙΝΟΥ (Δ Τάξη), Α2 ΠΡΩΙΝΟΥ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/Α1 (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/Α2 (Α Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ/Α1 (Α Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ/Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Α2 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ/Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/Β1 (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/Β2 (Β Τάξη), Β1 ΠΡΩΙΝΟΥ (Β Τάξη), Β2 ΠΡΩΙΝΟΥ (Β Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ/Β (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ/Β (Β Τάξη), Τ.Υ./Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ /Γ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/Γ2 (Γ Τάξη), Γ1 ΠΡΩΙΝΟΥ (Γ Τάξη), Γ2  ΠΡΩΙΝΟΥ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ /Γ2 (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ/Γ1 (Γ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ/Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Γ1 (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ/Γ (Γ Τάξη), Τ.Υ./Γ (Γ Τάξη), Δ2 ΠΡΩΙΝΟΥ (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ/Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ/Δ2 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ3 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ4 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ1 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ/Δ (Δ Τάξη), Τ.Υ./Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/Ε1 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/Ε2 (Ε Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/Ε1 (Ε Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΠΡΩΙΝΟΥ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ/Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ /Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε4 (Ε Τάξη), Τ.Υ./Ε (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ/ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ /ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ /ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ /ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ /ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ4 (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ/ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΠΡΩΙΝΟΥ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΠΡΩΙΝΟΥ (ΣΤ Τάξη), Τ.Υ./ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ /Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ /Δ1 (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ/Δ2 (Δ Τάξη) από 29/1 έως και 11/2
Ε1 ΠΡΩΙΝΟΥ (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣΣΙΘΩΝΙΑΣ26/01/202115/02/2021Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΤΕ Α (Α Τάξη), ΤΕ Β (Β Τάξη), ΤΕ Γ (Γ Τάξη), ΤΕ Δ (Δ Τάξη), ΤΕ Ε (Ε Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΩΝ25/01/202105/02/2021.Β2 ΑΓΓΛ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
4ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΩΝ25/01/202105/02/2021Δ2 (Δ Τάξη), Δ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
7ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΩΝ25/01/202105/02/2021 
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣΠΑΛΛΗΝΗΣ25/01/202105/02/2021 
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ (ΛΑΤΣΕΙΟ)ΠΑΛΛΗΝΗΣ25/01/202112/02/2021β (Α Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
ζ (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΛΛΗΝΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ Α.Ε.ΠΑΛΛΗΝΗΣ25/01/202105/02/2021Ε5 (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΟΥΤΣΙΟΥΩΡΩΠΟΥ25/01/202105/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΖΕΠ Β (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΣ25/01/202107/02/2021Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Δ Τάξη), Δ ΖΩΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Δ Τάξη), Δ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Δ Τάξη), Δ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΗΦΙΣΙΑΣ25/01/202107/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΥ25/01/202107/02/2021Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΨΥΧΙΚΟΥ25/01/202107/02/2021ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΨΥΧΙΚΟΥ25/01/202105/02/2021ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ25/01/202105/02/2021Γ ΕΝΤΑΞΗΣ (Γ Τάξη), Γ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΖΩΝΗ1) (Γ Τάξη), Γ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΖΩΝΗ2) (Γ Τάξη), Γ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΣΙΤΙΣΗ) (Γ Τάξη), Γ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ25/01/202105/02/2021Β2 (Β Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΜΕΓΑΡΕΩΝ25/01/202107/02/2021_Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Τ.Υ.Δ1 (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΜΕΓΑΡΕΩΝ25/01/202110/02/2021_Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 Αγγλικών (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
_Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 Αγλλικών (Δ Τάξη) από 28/1 έως και 10/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥΦΥΛΗΣ25/01/202107/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥΦΥΛΗΣ25/01/202107/02/2021 
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ25/01/202105/02/2021ΚΛΑΣΣΙΚΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ25/01/202105/02/2021Γ1 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ25/01/202105/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΕΩΝ25/01/202104/02/2021Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΕΩΝ25/01/202104/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 ΕΝΤΑΞΗ (Γ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ2 ΕΝΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑ - ΣΧΟΛΗ ΚΥΡΑΝΑΧΑΛΚΙΔΕΩΝ25/01/202104/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΡΜΑΤΟΥΣΑΣΖΑΚΥΝΘΟΥ25/01/202106/02/2021Γ΄ Ε.Δ. (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 1 ΟΜΑΔΑ 7 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 2 ΟΜΑΔΑ 8 (Γ Τάξη), ΖΕΠ 2 ΟΜΑΔΑ 9 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 6/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΗΣΙ-ΗΜΑΘΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ25/01/202107/02/2021Δ (Δ Τάξη), ΔΑΓΓΛ (Δ Τάξη), ΔΕΝΔΙΔ (Δ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ25/01/202105/02/2021ΣΤ1΄ ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ25/01/202104/02/2021ολοημερο 3 ΠΚ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), πρωινη ζωνη 1 ΠΚ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), τμημα 3 ΟΠΚ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
22ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ25/01/202104/02/2021πρωινο 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
61ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ25/01/202104/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥΛΑΓΚΑΔΑ25/01/202107/02/2021ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣΠΥΛΑΙΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗ25/01/202104/02/2021Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ  - ΣΧΟΛΗ ΧΙΛΛΑΘΗΝΑΙΩΝ25/01/202104/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝAΣ25/01/202103/02/2021Β1 (Β Τάξη) από 25/1 έως και 3/2
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗΣ25/01/202105/02/2021Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη), Ε3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Ε΄1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Ε΄2 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Ε΄3 (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Ε1 (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Ε2 (Ε Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Ε3 (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ ΚΩΚΩ25/01/202104/02/2021Β (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 4/2
ΕΕΕΕΚ ΜΥΣΤΡΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣΣΠΑΡΤΗΣ25/01/202107/02/2021 
27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑΙΩΝ25/01/202107/02/2021Ε1 (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΟΥΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΣ25/01/202105/02/2021 
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΟΥΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΣ25/01/202105/02/2021 
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΣ25/01/202105/02/2021Ε (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ 2/ΘΕΣΙΟ ΝΗΠ/ΓΕΙΟ    ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ  -  ΔΗΜ. ΒΑΣ. ΚΟΥΡΕΤΖΗΚΑΛΑΜΑΤΑΣ25/01/202105/02/2021ΠΡΩΙΝΟ-1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
10ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ25/01/202105/02/2021Ε1 (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ25/01/202105/02/2021ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ25/01/202105/02/2021Ε2 ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε2 ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ25/01/202105/02/2021 
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ25/01/202105/02/2021Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 25/1 έως και 5/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΠΕΛΛΑΣΠΕΛΛΑΣ25/01/202107/02/2021 
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΥΑΡΡΙΑΝΩΝ25/01/202103/02/2021 
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΩΝ25/01/202107/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΧΑΝΙΩΝΚΑΝΤΑΝΟΥ - ΣΕΛΙΝΟΥ25/01/202103/02/2021Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη) από 25/1 έως και 3/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ22/01/202103/02/2021Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΖΑ (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), ΕΔΒ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΟΜΑΔΑ 1 (Β Τάξη), ΠΖΒ (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΖΓ (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 3/2
18ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο ΑχαρνώνΑΧΑΡΝΩΝ22/01/202104/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
25ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΕΩΝ22/01/202104/02/2021 
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ22/01/202104/02/2021Δ (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ22/01/202104/02/2021Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ22/01/202104/02/2021ΣΤ Γερμανικά (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ22/01/202104/02/2021Β5 (Β Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη), Ε3 (Ε Τάξη), Ε4 (Ε Τάξη), ΣΤ10 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ7 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ9 (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ22/01/202108/02/2021_A (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Α (Α Τάξη), ΤΜ. ΕΝΤΑΞΗΣ  Α (Α Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε3 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 26/1 έως και 8/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΥΣΤΟΥΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ22/01/202103/02/2021 
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΝΔΟΥΔΕΛΤΑ22/01/202104/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ22/01/202104/02/2021Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓ (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥΛΑΓΚΑΔΑ22/01/202104/02/2021ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΪΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ22/01/202104/02/2021Δ2 (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ22/01/202104/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Δ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ2 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ2 (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Δ2 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε2 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΜΥΤΙΛΗΝΗΣ22/01/202104/02/2021 
ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΕΟΠΑΓΙΤΗΣΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ22/01/202103/02/2021ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 22/1 έως και 3/2
9ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ22/01/202103/02/2021Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), ΤΥΙ Α (Α Τάξη) από 22/1 έως και 3/2
22ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΙΡΑΙΩΣ22/01/202104/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Δ2_ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
1ο   ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΣΙΝΗΣΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ22/01/202103/02/2021 
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΚΤΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ22/01/202104/02/2021Β΄ ΤΑΞΗ (Β Τάξη) από 22/1 έως και 4/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ21/01/202103/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ - ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α.Ε.ΠΑΛΛΗΝΗΣ21/01/202103/02/2021Δ2 (Δ Τάξη), ΣΤ5 (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΠΑΛΑΤΙΩΝΩΡΩΠΟΥ21/01/202103/02/2021Γ1 (Γ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ21/01/202103/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΜΕΓΑΡΕΩΝ21/01/202103/02/2021Β1 (Β Τάξη), Β1  ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1  ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΝΑΚΑΣΑΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ21/01/202103/02/2021ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ (ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ)21/01/202103/02/2021A1 (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α1 (Α Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ21/01/202107/02/2021Α ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Α Τάξη), Ε ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη), ΣΤ ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (ΣΤ Τάξη) από 25/1 έως και 7/2
Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α2 (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Δ ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΖΕΠ 1 ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ21/01/202103/02/2021Ε3 (Ε Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣΣΗΤΕΙΑΣ21/01/202103/02/2021Δ2 (Δ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΑΜΙΝΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ - ΣΤΡΑΤΗΣ ΜΥΡΙΒΗΛΗΣΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ21/01/202103/02/2021 
2ο ΕΕΕΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΠΕΙΡΑΙΩΣ21/01/202110/02/2021Α΄ΚΕΡ1_ΓΠ (Α Τάξη), Α΄ΚΕΡ1_Κ (Α Τάξη), Β΄ΚΕΡ2_Β (Β Τάξη), Β΄ΚΕΡ2_ΓΠ (Β Τάξη), Β΄ΚΕΡ2_Κ (Β Τάξη), Γ΄ΚΕΡ3_ΓΠ (Γ Τάξη), Γ΄ΚΕΡ3_Κ (Γ Τάξη), Δ΄ΠΡΟ_ΓΠ (Δ Τάξη), Δ΄ΠΡΟ_Κ (Δ Τάξη), Ε΄ΚΕΡ4_Β (Ε Τάξη), Ε΄ΚΕΡ4_ΓΠ (Ε Τάξη), Ε΄ΚΕΡ4_Κ (Ε Τάξη), ΣΤ΄ΚΕΡ5_ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΚΕΡ5_Κ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΚΕΡ6_Κ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΚΕΡ6_Β (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΚΕΡ6_ΓΠ (ΣΤ Τάξη) από 28/1 έως και 10/2
Α΄ΜΑΓ1_Β (Α Τάξη), Α΄ΜΑΓ1_ΓΠ (Α Τάξη), Α΄ΜΑΓ1_Κ (Α Τάξη), Β΄ΜΑΓ2_ΓΠ (Β Τάξη), Β΄ΜΑΓ2_Κ (Β Τάξη), Γ΄ΜΑΓ3_ΓΠ (Γ Τάξη), Γ΄ΜΑΓ3_Κ (Γ Τάξη), Γ΄ΜΑΓ4_ΓΠ (Γ Τάξη), Γ΄ΜΑΓ4_Κ (Γ Τάξη), Δ΄ΜΑΓ5_Β (Δ Τάξη), Δ΄ΜΑΓ5_ΓΠ (Δ Τάξη), Δ΄ΜΑΓ5_Κ (Δ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ6_ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ6_Κ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ7_Β (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ7_ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΜΑΓ7_Κ (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝΧΑΝΙΩΝ21/01/202103/02/2021Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-Αγγλικά (Δ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΒΡΥΑΣΠΑΤΡΕΩΝ03/02/202116/02/2021 
64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΕΩΝ03/02/202116/02/2021 
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ03/02/202116/02/2021Α1 (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΥ03/02/202116/02/2021Δ2 (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ03/02/202116/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΙΟΥΡΑΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ03/02/202116/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ03/02/202112/02/2021Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 Αγγλικών (Γ Τάξη) από 3/2 έως και 12/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝΣΟΦΑΔΩΝ03/02/202116/02/2021Αγγλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γαλλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γερμανικά Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΤΕ-Ε1 (Ε Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
101ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑΙΩΝ03/02/202109/02/2021 
17ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑΙΩΝ03/02/202116/02/2021Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
88ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑΙΩΝ03/02/202114/02/2021Δ2 (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 14/2
9ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑΙΩΝ03/02/202111/02/2021Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 3/2 έως και 11/2
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ03/02/202115/02/2021Γ1 (Γ Τάξη) από 3/2 έως και 15/2
8ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝAΣ03/02/202114/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 3/2 έως και 14/2
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑΙΩΝ03/02/202116/02/2021Γ3 (Γ Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΘΗΝΑ ΧΑΤΖΗΕΣΜΕΡΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΤΑΥΡΟΥ03/02/202116/02/2021Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ03/02/202112/02/2021Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 12/2
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ03/02/202115/02/2021Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 3/2 έως και 15/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ03/02/202117/02/2021Β (Β Τάξη) από 3/2 έως και 17/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝΠΑΙΑΝΙΑΣ02/02/202115/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝΑΥΠΛΙΕΩΝ02/02/202115/02/2021Γ1 Γ.Π (Γ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟ - ΝΑΥΠΛΙΟΥΝΑΥΠΛΙΕΩΝ02/02/202115/02/20211ο κλασικό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ02/02/202115/02/2021Ε1 (Ε Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
14ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ02/02/202115/02/20213ο ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΪΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
46ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ02/02/202115/02/2021ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣΧΑΛΚΙΔΕΩΝ02/02/202114/02/2021Ε Γερμανικά (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 Αγγλικά (Ε Τάξη) από 2/2 έως και 14/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣΧΑΛΚΙΔΕΩΝ02/02/202111/02/2021B2 (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 (Β Τάξη) από 2/2 έως και 11/2
1ο ΔΩΔΕΚΑΘΕΣΙΟ (12/Θ) ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ)ΑΘΗΝΑΙΩΝ02/02/202114/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 2/2 έως και 14/2
59ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΛΟΥΑΘΗΝΑΙΩΝ02/02/202114/02/2021Α1 (Α Τάξη) από 2/2 έως και 14/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑΑΘΗΝΑΙΩΝ02/02/202114/02/2021 
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ02/02/202114/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α1- ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1- ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη) από 2/2 έως και 14/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΧΑΪΚΟΥΒΕΛΟΥ-ΒΟΧΑΣ02/02/202115/02/2021Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗ - ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥΣΠΑΡΤΗΣ02/02/202115/02/2021Γ (Γ Τάξη), Δ (Δ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
24ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑΙΩΝ02/02/202115/02/2021Β (Β Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
14ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ02/02/202112/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Γ1  ΑΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  Γ  Ζ1 (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  Γ  Ζ2 (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Γ.Ζ.Δ.Α. (Γ Τάξη), Τ.Ε. 2 Γ (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  Δ  Ζ1 (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  Δ  Ζ2 (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ.Ζ.Δ.Α. (Δ Τάξη), Ε 1  ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε 2  ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ   ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  ΣΤ  Ζ1 (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ  ΣΤ  Ζ2 (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΤ.Ζ.Δ.Α. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε. 6ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 2/2 έως και 12/2
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ02/02/202112/02/2021 
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΛΑΜΠΙΡΗ - ΔΗΜΟΤΙΚΟΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΤΑΥΡΟΥ02/02/202112/02/2021Ε3 (Ε Τάξη), Ε3-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3-ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε3-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 2/2 έως και 12/2
15ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ02/02/202111/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη) από 2/2 έως και 10/2
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1  ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 3/2 έως και 11/2
1ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΓΙΟΥ Ι. ΡΕΝΤΗ02/02/202112/02/2021ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/2 έως και 12/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΓΙΟΥ Ι. ΡΕΝΤΗ02/02/202112/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), Γ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ2 (Γ Τάξη) από 2/2 έως και 12/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΠΕΛΛΑΣ "ΤΕΛΛΟΣ ΑΓΑΠΗΝΟΣ"ΠΕΛΛΑΣ02/02/202115/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ01/02/202116/02/2021Δ1ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΣΤ 2ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΤΑΞΗ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΤΑΞΗ ΣΤ2 ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Ονειροχώρα – 3ΑΧΑΡΝΩΝ01/02/202112/02/2021Τμήμα 1 κλασσικό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΚΙΖΑΣΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ01/02/202114/02/2021Ε2 (Ε Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΑΛΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ & ΣΙΑ ΟΕ "ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ"ΔΙΟΝΥΣΟΥ01/02/202112/02/2021 
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣΔΙΟΝΥΣΟΥ01/02/202112/02/2021 
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ01/02/202112/02/2021ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ01/02/202112/02/2021Γ1 (Γ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
Ιδιωτικό - Ισότιμο Δημοτικό - Φιλεκπαιδευτική Εταιρεία, Αρσάκεια - Τοσίτσεια Σχολεία - ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΕΩΝ01/02/202114/02/2021B1 (Β Τάξη), Β1 ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΟ (Β Τάξη), Β1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ01/02/202114/02/2021 
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΧΕΛΜΕΙΟΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ01/02/202114/02/2021 
5ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ01/02/202114/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
1ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ01/02/202114/02/2021Δ3 (Δ Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΕΣΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ01/02/202114/02/2021Δ 1 (Δ Τάξη), Δ 2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ01/02/202114/02/2021ΤΜΗΜΑ 2 (ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ01/02/202112/02/2021 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝΠΕΝΤΕΛΗΣ01/02/202114/02/2021Α1 (Α Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ-ΙΣΟΤΙΜΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αναγνωρισμένο με το Ν.3776/1929, ισότιμο με τα Δημόσια ΣχολείαΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΨΥΧΙΚΟΥ01/02/202114/02/2021γ7 (Γ Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ01/02/202112/02/2021_Ε1 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ01/02/202112/02/2021Πρωινό 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ01/02/202112/02/2021_Γ2 (Γ Τάξη), Γ2  ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ01/02/202112/02/2021Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Σ.ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΑΕΕΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ01/02/202112/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Γ4 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΣΤΕΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ01/02/202111/02/2021Γ1Δ1 (Γ Τάξη), Γ1Δ1 (Δ Τάξη) από 1/2 έως και 11/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣΧΑΛΚΙΔΕΩΝ01/02/202108/02/2021 
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΕΩΝ01/02/202110/02/2021Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΤΕ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 1/2 έως και 10/2
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΕΩΝ01/02/202111/02/2021 
25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΩΣΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣΧΑΛΚΙΔΕΩΝ01/02/202111/02/2021β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη) από 2/2 έως και 11/2
Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 ΤΑΞΗ (Γ Τάξη) από 1/2 έως και 11/2
70ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ01/02/202112/02/2021ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
76ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ01/02/202114/02/2021ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΛΟ ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 2 ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ 2 ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣΘΕΡΜΑΪΚΟΥ01/02/202111/02/2021ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 11/2
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ01/02/202110/02/2021ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 1/2 έως και 10/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΗΡΩΝΘΗΡΑΣ01/02/202114/02/2021Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
162ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑΙΩΝ01/02/202111/02/2021Α1 (Α Τάξη) από 1/2 έως και 11/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑΙΩΝ01/02/202111/02/2021Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 1/2 έως και 11/2
Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΖΕΠ 4 (Δ Τάξη), ΤΕ Δ΄ (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 10/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ "ΛΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜ. Ο.Ε."ΒΥΡΩΝΟΣ01/02/202111/02/2021ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2 (ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 11/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ01/02/202107/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη) από 1/2 έως και 7/2
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΟΥΔΙΑΚΟΖΑΝΗΣ01/02/202112/02/2021ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
22ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΚΟΖΑΝΗΣ01/02/202112/02/2021 
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΗΣ01/02/202114/02/2021 
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΗΣ01/02/202114/02/20212ο ΤΜΗΜΑ ΠΡΩΙΝΟΥ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗ - ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥΣΠΑΡΤΗΣ01/02/202114/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΠΑΡΤΗΣ01/02/202114/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Ε 1 (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ  Ε 1 (Ε Τάξη), Ε 1 (Ε Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣΚΙΛΕΛΕΡ01/02/202109/02/2021Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΙΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 1/2 έως και 9/2
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣΚΙΛΕΛΕΡ01/02/202109/02/2021 
7ο 2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ01/02/202114/02/2021 
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΜΥΤΙΛΗΝΗΣ01/02/202114/02/2021 
2ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥΜΥΚΟΝΟΥ01/02/202114/02/20211ο ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), 2o ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥΜΥΚΟΝΟΥ01/02/202114/02/2021Α3 (Α Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΡΑΘΙ ΜΥΚΟΝΟΣ - ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑΜΥΚΟΝΟΥ01/02/202114/02/2021Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
4ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ  ΑΓΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ01/02/202112/02/2021_Γ1 (Γ Τάξη), _Γ2 (Γ Τάξη), _Δ1 (Δ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ01/02/202112/02/2021ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
Ε.Ε.Ε.ΕΚ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ01/02/202112/02/2021ΚΕΡ Α ΕΡΓ (Α Τάξη), ΚΕΡ Α ΘΕΩ (Α Τάξη), ΚΕΡ Γ ΕΡΓ (Γ Τάξη), ΚΕΡ Γ ΘΕΩ (Γ Τάξη), ΚΕΡ Ε1 ΕΡΓ (Ε Τάξη), ΚΕΡ Ε1 ΘΕΩ (Ε Τάξη), ΚΕΡ Ε2 ΕΡΓ (Ε Τάξη), ΚΕΡ Ε2 ΘΕΩ (Ε Τάξη), ΚΕΡ ΣΤ ΕΡΓ (ΣΤ Τάξη), ΚΕΡ ΣΤ ΘΕΩ (ΣΤ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ01/02/202112/02/2021 
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ01/02/202112/02/2021Α2 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
25ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ01/02/202112/02/2021 
27ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ01/02/202112/02/2021 
29ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ01/02/202112/02/2021ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΥΡΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΤΑΥΡΟΥ01/02/202112/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ01/02/202112/02/2021ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/2 έως και 12/2
ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/2 έως και 12/2
9ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΙΡΑΙΩΣ01/02/202110/02/2021Δ2 (Δ Τάξη), Δ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 1/2 έως και 10/2
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣΣΚΥΔΡΑΣ01/02/202114/02/2021 
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ01/02/202110/02/2021Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Δ ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ε2 ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε2 ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΤΑΞΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 1/2 έως και 10/2
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤΡΙΚΚΑΙΩΝ01/02/202114/02/2021Γ (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ-ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Γ Τάξη), Ενισχυτική  Διδασκαλία (Γ Τάξη), Ενισχυτική  Διδασκαλία  Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη) από 1/2 έως και 14/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΕΩΝ01/02/202114/02/2021 
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΕΩΝ01/02/202114/02/2021 

Δείτε εδώ τη λίστα με τα κλειστά σχολεία

 

Όλες οι σημαντικές ειδήσεις σήμερα

Σχολεία - Τζανάκης: Οι 600 ασυμπτωματικοί θα είχαν δώσει μέχρι 12.000 κρούσματα

Εμβολιασμός εκπαιδευτικών: Ανοίγει η πλατφόρμα στις 21 Απριλίου

ΑΣΕΠ: ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΕΩΣ C2 με ΤΗΛΕΞΕΤΑΣΗ ΜΟΝΟ σε Reading - Listening (Ούτε προφορικά - ούτε έκθεση!) - ΓΙΑ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ, ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ, ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ

ΜΟΡΙΟΔΟΤΟΥΜΕΝΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ στην ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ του Παν.Αιγαίου ΧΩΡΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ για ΑΣΕΠ σε 10 ημέρες εξ αποστάσεως με ΔΩΡΕΑΝ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ 97% ΕΠΙΤΥΧΙΑ

σχετικά άρθρα

Εκπαιδευτικοί-Θεσσαλονίκη: Διαμαρτυρία για διορισμούς και οργανικά κενά
Εκπαιδευτικοί-Θεσσαλονίκη: Διαμαρτυρία για διορισμούς και οργανικά κενά
Διαμαρτυρία στη ΔΔΕ Δυτικής Θεσσαλονίκης από τη Γ' ΕΛΜΕ την Τετάρτη, στις 14:30, με αιτήματα μόνιμους διορισμούς και να δοθούν στη δημοσιότητα τα...
Εκπαιδευτικοί-Θεσσαλονίκη: Διαμαρτυρία για διορισμούς και οργανικά κενά
ΟΛΜΕ: Απεργία-αποχή από τη ζωντανή αναμετάδοση μαθήματος
ΟΛΜΕ: Απεργία-αποχή από ζωντανή αναμετάδοση μαθήματος και τηλεκπαίδευση σε κατειλημμένα σχολεία
Απεργία-αποχή από τη ζωντανή αναμετάδοση μαθήματος και την εξ αποστάσεως εκπαίδευση στα υπό κατάληψη σχολεία - Στήριξη από την ΑΔΕΔΥ και εξώδικα σε...
ΟΛΜΕ: Απεργία-αποχή από τη ζωντανή αναμετάδοση μαθήματος
Κατερίνη: Καταγγελία για ξυλοδαρμό πατέρα και γιου από αστυνομικούς
Κατερίνη: Καταγγελία για ξυλοδαρμό πατέρα και γιου από αστυνομικούς
Καταγγελία για τον άγριο ξυλοδαρμό πατέρα και γιου από αστυνομικούς έξω από γήπεδο σε χωριό της Κατερίνης - Στο νοσοκομείο με έμφραγμα ο 58χρονος -...
Κατερίνη: Καταγγελία για ξυλοδαρμό πατέρα και γιου από αστυνομικούς