Κλειστά σχολεία λόγω κορονοϊού
Αναλυτική λίστα του υπουργείου Παιδείας - Κλειστά τμήματα και σχολικές μονάδες λόγω κρουσμάτων κορονοϊού

Κορονοϊός και κακοκαιρία «πολιορκούν» τα σχολεία, με τις περισσότερες σχολικές μονάδες της χώρας να παραμένουν σε αναστολή λειτουργίας.

Σύμφωνα με στοιχεία του υπουργείου Παιδείας, εκτός από τα σχολεία που κλείνουν λόγω της επέλασης του χιονιά και την αναστολή λειτουργίας των σχολικών μονάδων στις ζώνες υψηλού επιδημιολογικού κινδύνου, 283 τμήματα και σχολικές μονάδες βάζουν λουκέτο λόγω κρουσμάτων κορονοϊού.

Αναλυτικά:

ΟνομασίαΕίδοςΔήμοςΔημοτική ΕνότηταΠεριοχήΔιεύθυνσηΑναστολή απόΑναστολή έως καιΠαρατηρήσεις
         
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΝηπιαγωγείαΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΙΝΑΧΟΥΝ.ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΝ.ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟ15/02/202128/02/2021 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥΓυμνάσιαΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣΝΑΥΠΑΚΤΟΥΝΑΥΠΑΚΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΝΟΒΑ 4915/02/202128/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 15/2 έως και 28/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣΔημοτικά ΣχολείαΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝΑΡΓΟΥΣΑΡΓΟΣΒΛΑΣΣΗ 2215/02/202126/02/2021Β2 (Β Τάξη) από 15/2 έως και 26/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔημοτικά ΣχολείαΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝΑΡΓΟΥΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ15/02/202126/02/2021ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη) από 15/2 έως και 26/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΤΙΝΑΣΔημοτικά ΣχολείαΓΟΡΤΥΝΙΑΣΒΥΤΙΝΑΣΒυτίνα ΑρκαδίαςΒυτίνα15/02/202126/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΤΙΝΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΓυμνάσιαΓΟΡΤΥΝΙΑΣΒΥΤΙΝΑΣΒΥΤΙΝΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣΒΥΤΙΝΑ15/02/202128/02/2021Α (Α Τάξη), Α' Αγγλικά (Α Τάξη), Α' Γαλλικά (Α Τάξη) από 15/2 έως και 28/2
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΝηπιαγωγείαΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΣΜΟΥΤΖΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 6715/02/202128/02/2021Ν1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Ν1 ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 15/2 έως και 28/2
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΔημοτικά ΣχολείαΖΑΚΥΝΘΟΥΖΑΚΥΝΘΙΩΝΖΑΚΥΝΘΟΣΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 2615/02/202121/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝΔημοτικά ΣχολείαΘΑΣΟΥΘΑΣΟΥΛιμενάριαΛιμενάρια15/02/202124/02/2021 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΛύκειαΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΝΤΙΩΝ ΝΗΣΩΝΚΕΡΚΥΡΑΙΩΝΚΕΡΚΥΡΑΣΠΥΡΟΥ ΞΥΝΔΑ 415/02/202128/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΑΠΑΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣΓυμνάσιαΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΝΤΙΩΝ ΝΗΣΩΝΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝΛΙΑΠΑΔΕΣ   ΚΕΡΚΥΡΑΣΛΙΑΠΑΔΕΣ15/02/202128/02/2021 
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΓυμνάσιαΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΟΣΣΤΕΦΑΝΟΥ 7815/02/202128/02/2021 
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΕ Μ.Λ.Τ.ΓυμνάσιαΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΟΣΜπουμπουλίνας 94 Ποσειδωνία Κόρινθος15/02/202128/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΝΑΞΟΥ & ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝΗΡΑΚΛΕΙΑΣΠΑΝΑΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣΠΑΝΑΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ15/02/202128/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΕπαγγελματικά ΛύκειαΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΙΓΙΝΙΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 115/02/202119/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΕΙΟΛύκειαΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΚΟΛΙΝΔΡΟΥΚΟΛΙΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9215/02/202119/02/2021 
2ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΕπαγγελματικά ΛύκειαΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΑΛΑhttp://2epal-trikal.tri.sch.gr/ ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΠΥΡΓΟΣ15/02/202126/02/2021Β-ΕφΤεχ (Β Τάξη), Γ-ΓραφΤεχν (Γ Τάξη) από 15/2 έως και 26/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΓυμνάσιαΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΑΜΦΙΛΟΧΙΑΝ.ΣΤΡΑΤΟΥ 5812/02/202125/02/2021 
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΛύκειαΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 5812/02/202125/02/2021 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥΕπαγγελματικά ΛύκειαΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣΝΑΥΠΑΚΤΟΥΝΑΥΠΑΚΤΟΣΝ. ΤΣΑΡΑ 612/02/202124/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΤΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΜΟΥΖΕΙΟΓυμνάσιαΞΗΡΟΜΕΡΟΥΑΣΤΑΚΟΥΑΣΤΑΚΟΣΑΣΤΑΚΟΣ12/02/202125/02/2021Α1 (Α Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥΝηπιαγωγείαΘΗΒΑΙΩΝΠΛΑΤΑΙΩΝΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥΚΑΠΑΡΕΛΛΙ12/02/202125/02/2021 
1ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΝηπιαγωγείαΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ 2612/02/202125/02/2021ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣΓυμνάσιαΗΛΙΔΑΣΑΜΑΛΙΑΔΟΣΑΜΑΛΙΑΔΑ  ΗΛΕΙΑΣΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΚΑΙ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ12/02/202125/02/2021Γ3 (Γ Τάξη), Γ3-Γ4 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣΛύκειαΠΗΝΕΙΟΥΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΑΣΤΟΥΝΗ ΗΛΕΙΑΣΠΑΡΟΔΟΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ12/02/202125/02/2021Γ ΘΕΤΙΚΩΝ (Γ Τάξη), Γ ΥΓΕΙΑΣ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 712/02/202122/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 22/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣΔημοτικά ΣχολείαΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΜΕΛΙΚΗΣΜΕΛΙΚΗΜΕΛΙΚΗ12/02/202122/02/2021ΕΔ5 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 12/2 έως και 22/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ "ΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ"Ιδιωτικά ΣχολείαΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΝΔΑΡΕΩ 6112/02/202125/02/2021 
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓυμνάσιαΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗράκλειοΓ. ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ12/02/202125/02/2021Β3 (Β Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
12ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓυμνάσιαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΟΛΩΝΙΑΡΗ 1512/02/202122/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 22/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΔημοτικά ΣχολείαΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 112/02/202125/02/2021Ε1 (Ε Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΛύκειαΠΑΓΓΑΙΟΥΕΛΕΥΘΕΡΩΝΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΠΑΓΓΑΙΟΥΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ12/02/202125/02/2021Γ1 ΟΙΚ ΠΛΗΡ (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 ΟΙΚΟΝ-ΘΕΤ. (Γ Τάξη), Γ2 ΟΙΚΟΝ-ΘΕΤ._Ιστορία (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝηπιαγωγείαΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΛΥΜΝΙΩΝΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΣ12/02/202122/02/2021 
2ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΠΑΠΔημοτικά ΣχολείαΑΘΗΝΑΙΩΝΑΘΗΝΑΙΩΝΑΘΗΝΑΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ 2412/02/202118/02/2021A3 (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 12/2 έως και 18/2
5ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΝηπιαγωγείαΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΑΡΓΟΣΤΟΛΙΔ.ΔΕΛΛΑΔΕΤΣΙΜΑ (ΠΛΗΣΙΟΝ ΞΕΝΙΑ)12/02/202125/02/2021Δ' ΒΑΣΙΚΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
5ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΝηπιαγωγείαΕΟΡΔΑΙΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΓΟΥΜΕΡΑ 212/02/202119/02/2021ΚΛΑΣΣΙΚΟ-2- (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/2 έως και 19/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΣΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΟΡΙΝΘΙΩΝΑΣΣΟΥ-ΛΕΧΑΙΟΥΑΣΣΟΣΠ. ΠΑΠΑΛΗΓΟΥΡΑ 3212/02/202125/02/2021 
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ " ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΑΣ" ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟΓυμνάσιαΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΕΛΙΑ & ΣΙΜΩΝΟΣ ΚΑΡΑ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ)12/02/202125/02/2021Β1 - ΛΥΚΕΙΟΥ (Β-ΛΥΚ Τάξη), Β2 - ΛΥΚΕΙΟΥ (Β-ΛΥΚ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΟΡΙΝΟΥΚΟΡΙΝΟΥΙΩΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΑ  1612/02/202119/02/2021Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 12/2 έως και 19/2
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΡΣΑΝΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΓυμνάσιαΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΗΣΡέθυμνοΣφακάκι12/02/202125/02/2021Β1 (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Β1 (Β Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Β1 (Β Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Β1 (Β Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΕΕΕΕΚ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΕΕΕΕΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥΕιδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και ΚατάρτισηςΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΟΠΛΑΚΟΥΡΑ ΜΙΣΙΡΙΩΝ12/02/202125/02/2021Β (Β Τάξη), Β ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΔΙΑΒΙΩΣΗ (Β Τάξη), Β ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ (Β Τάξη), Β ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΑΣ (Β Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣΓυμνάσιαΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΗΣΡΕΘΥΜΝΟΕΥΑΓΓ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ 312/02/202125/02/2021Β2 (Β Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΔημοτικά ΣχολείαΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΑΛΑΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ12/02/202125/02/2021Δ- ΕΝ (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Π.ΖΔ (Δ Τάξη), Τ.Ε 4 (Δ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Π.Ζ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε 6 (ΣΤ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΝηπιαγωγείαΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΑΛΩΝΟΜΗΡΟΥ 2312/02/202125/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣΔημοτικά ΣχολείαΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣΜΑΚΡΑΚΩΜΗΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ12/02/202125/02/2021ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΔημοτικά ΣχολείαΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣΜΟΥΔΑΝΙΩΝΝ.ΜΟΥΔΑΝΙΑΕΙΚΟΣΤΗΣ ΟΓΔΟΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2712/02/202125/02/2021Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΓυμνάσιαΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣΜΟΥΔΑΝΙΩΝΝ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΑ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ 6112/02/202121/02/2021Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕΣΟΙ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΕΝΤΑΞΗΣ (Γ Τάξη) από 12/2 έως και 21/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΔημοτικά ΣχολείαΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣΜΟΥΔΑΝΙΩΝΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑΝΑΚΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥ  2312/02/202125/02/2021ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΝΙΚΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΛύκειαΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟΥΛ.ΜΑΒΙΛΗ11/02/202123/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣΓυμνάσιαΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣΜΕΔΕΩΝΟΣΚατούναΚΑΤΟΥΝΑ11/02/202124/02/2021 
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣΑΜΦΙΛΟΧΙΑΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  111/02/202124/02/2021Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΖΑ (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΠΖΒ (Β Τάξη), ΕΔΑΓΓ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΖΓ (Γ Τάξη), ΕΔΑΓΔ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), ΕΔΑΓΕ (Ε Τάξη), ΕΔΑΓΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΕΔΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣΝηπιαγωγείαΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝΑΡΓΟΥΣΑΡΓΟΥΣΚΑΡΑΤΖΑ 1811/02/202124/02/2021ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΓΕΑΣΔημοτικά ΣχολείαΤΡΙΠΟΛΗΣΤΕΓΕΑΣΣτάδιοΣτάδιο Τεγέας - Ν. Αρκαδίας11/02/202124/02/2021Ε΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Α (Α Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Β (Β Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Γ (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ (Δ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΧΑΪΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝΠΑΪΩΝ ΔΑΦΝΗ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ11/02/202124/02/2021Β (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ & ΣΙΑ Ο.Ε.Ιδιωτικά ΣχολείαΤΑΝΑΓΡΑΣΟΙΝΟΦΥΤΩΝΟΙΝΟΦΥΤΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣΚΑΛΗΣ ΘΕΛΗΣΕΩΣ 111/02/202124/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΩΠΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΤΑΝΑΓΡΑΣΤΑΝΑΓΡΑΣΑΣΩΠΙΑΑΣΩΠΙΑ11/02/202124/02/2021Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΕΕΕΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑ - ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣΕιδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και ΚατάρτισηςΧΑΛΚΙΔΕΩΝΧΑΛΚΙΔΕΩΝΧΑΛΚΙΔΑΟΔΟΣ ΔΥΟ ΔΕΝΤΡΩΝ ΒΑΘΡΟΒΟΥΝΙ ΧΑΛΚΙΔΑ11/02/202124/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΙΝΟΥΓυμνάσιαΘΑΣΟΥΘΑΣΟΥΠΡΙΝΟΣΠΡΙΝΟΣ  ΘΑΣΟΥ11/02/202124/02/2021 
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 1611/02/202124/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓυμνάσιαΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛ. ΠΑΠΑΓΟΥ 4011/02/202122/02/2021Γ5 (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΛΑΓΚΑΔΑΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝΖαγκλιβέρι ΘεσσαλονίκηςΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙ11/02/202124/02/2021Γ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Ε.Δ.3 (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΖΕΠ Γ (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔημοτικά ΣχολείαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ11/02/202124/02/2021Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΕπαγγελματικά ΛύκειαΠΑΓΓΑΙΟΥΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΦΡΙΞΟΥ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΙΔΗ 18211/02/202124/02/2021Γ_ΟΙΚ (Γ Τάξη), Γ_ΠΛ (Γ Τάξη), Γ3 - ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3-(ΓΔ-ΓΠ) (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - Γ.Λ.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΛύκειαΠΑΓΓΑΙΟΥΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΜΑ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ11/02/202124/02/2021A3 (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛ-3 (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
4ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΑΡΓΟΣΤΟΛΙΔ.Δελλαδέτσιμα11/02/202124/02/2021Ε1 (Ε Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΜΗΣΔημοτικά ΣχολείαΣΑΜΗΣΣΑΜΗΣΣΑΜΗΧΩΡΟΦΥΛΑΚΗΣ  211/02/202124/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΡΙΤΗΣ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΤΡΙΤΗΣ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), ΤΡΙΤΗ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΗΣΛύκειαΣΑΜΗΣΣΑΜΗΣΣΑΜΗ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΛΕΩΦΟΡΟΣ ΣΑΜΗΣ-ΑΓΙΑΣ ΕΥΦΗΜΙΑΣ11/02/202124/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΗΣΓυμνάσιαΣΑΜΗΣΣΑΜΗΣΣΑΜΗΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΑΓ. ΕΥΦΗΜΙΑΣ 2611/02/202124/02/2021 
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΓυμνάσιαΕΟΡΔΑΙΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΚΑΡΑΖΑΝΟΥ 511/02/202122/02/2021Β3 (Β Τάξη) από 11/2 έως και 22/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΛύκειαΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΟΣΕΡΜΟΥ ΤΕΡΜΑ11/02/202124/02/2021Β ΘΕΤ1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥΚΑΜΑΡΙΚΑΜΑΡΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ11/02/202124/02/2021Α (Α Τάξη), ΑΓΓ Α (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥΛύκειαΕΛΑΣΣΟΝΑΣΠΟΤΑΜΙΑΣΔΟΜΕΝΙΚΟ 11/02/202121/02/2021Α-ΓΠ-1 (Α Τάξη), Α-ΞΓ-ΑΓΓ-1 (Α Τάξη), Α-ΞΓ-ΓΕΡ-1 (Α Τάξη) από 11/2 έως και 21/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛύκειαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΗΠΕΙΡΟΥ-ΑΝΘ. ΓΑΖΗ11/02/202124/02/2021 
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛύκειαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΗΠΕΙΡΟΥ & ΑΝΘ. ΓΑΖΗ11/02/202122/02/2021Γ2 (Γ Τάξη), Γ-ΟΠ-ΑΣ-1 (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 22/2
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛύκειαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΣΤΕΡΜΑ ΡΟΔΟΥ11/02/202124/02/2021Β - ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ 1 (Β Τάξη), Β1 - (ΓΑΛΛΙΚΑ) (Β Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΣΤΑΥΡΑΚΕΙΟΓυμνάσιαΑΝΩΓΕΙΩΝΑΝΩΓΕΙΩΝΑΝΩΓΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΝΩΓΕΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ11/02/202124/02/2021 
ΣΤΑΥΡΑΚΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛύκειαΑΝΩΓΕΙΩΝΑΝΩΓΕΙΩΝΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΝΩΓΕΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ11/02/202124/02/2021B1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ (Β Τάξη), Β ΘΕΤΙΚΩΝ 1 (Β Τάξη), Β ΘΕΤΙΚΩΝ 2 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥΝηπιαγωγείαΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΚΑΙΩΝΠΥΡΓΕΤΟΥΠΥΡΓΕΤΟΣ11/02/202124/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΠΑΛΛΗΝΗΣΧΑΝΙΩΤΗΧΑΝΙΩΤΗ11/02/202124/02/2021Α ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Α Τάξη), ΠΡΩΤΗ (Α Τάξη), ΠΡΩΤΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), ΠΡΩΤΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (Α Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣΔημοτικά ΣχολείαΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝΑΡΓΟΥΣΑΡΓΟΣΦΟΡΩΝΕΩΣ 35710/02/202123/02/2021Ε2 (Ε Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΝΑΥΠΛΙΕΩΝΝΑΥΠΛΙΟΥΝΑΥΠΛΙΟΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ 2910/02/202123/02/2021 
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΝΑΥΠΛΙΕΩΝΝΑΥΠΛΙΟΥΝΑΥΠΛΙΟΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ 2910/02/202123/02/2021 
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣΑΙΓΙΟΥΑΙΓΙΟΠΑΡΟΔΟΣ ΣΕΛΙΝΟΥΝΤΟΣ10/02/202124/02/2021Δ (Δ Τάξη), Δ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ (Δ Τάξη) από 10/2 έως και 24/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣΑΙΓΙΟΥΑΙΓΙΟΡΩΜΑΝΙΩΛΗ 4310/02/202123/02/2021Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΝηπιαγωγείαΤΑΝΑΓΡΑΣΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΤΕΡΜΑ ΑΓΡΑΦΩΝ10/02/202123/02/2021ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΙΤΑΛΩΝΔημοτικά ΣχολείαΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚΥΜΗΣΒΙΤΑΛΑΒΙΤΑΛΑ10/02/202123/02/2021Β1 (Β Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΔημοτικά ΣχολείαΖΑΚΥΝΘΟΥΖΑΚΥΝΘΙΩΝΖΑΚΥΝΘΟΣΥΦΑΝΤΟΥΡΓΕΙΩΝ 210/02/202119/02/2021 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΛύκειαΗΛΙΔΑΣΑΜΑΛΙΑΔΟΣΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣΤΕΡΜΑ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ10/02/202123/02/2021Β2 (Β Τάξη), Β2 ΘΕΤΙΚΗ (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣΛύκειαΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 9710/02/202123/02/2021Β3 (Β Τάξη), Β3αγγ (Β Τάξη), Β3γερ (Β Τάξη), Β-Θετ2 (Β Τάξη), Β3γαλ (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣΛύκειαΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΜΕΛΙΚΗΣΜΕΛΙΚΗ ΗΜΑΘΙΑΣΚΕΝΤΡΙΚΗΣ 110/02/202122/02/2021Β1 (Β Τάξη), ΒΟΠ-ΘΣ1 (Β Τάξη) από 10/2 έως και 22/2
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓυμνάσιαΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΔΟΥΚΟΣ ΜΠΟΦΩΡ 1910/02/202123/02/2021Γ Γ2 ΑΓ (Γ Τάξη), Γ Γ2 ΓΑ (Γ Τάξη), Γ Γ2 ΓΕ (Γ Τάξη), Γ Γ7 ΑΓ (Γ Τάξη), Γ Γ7 ΓΑ (Γ Τάξη), Γ Γ7 ΓΕ (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ7 (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΛύκειαΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 5010/02/202123/02/2021Α3 (Α Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΘΕΡΜΗΣΜΙΚΡΑΣΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙ10/02/202121/02/2021Β2 ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β2ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΤΑΞΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 10/2 έως και 21/2
79ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔημοτικά ΣχολείαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΝ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ 6 - Θ. ΓΑΖΗ10/02/202121/02/2021Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 21/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΜΑΡΩΝΔημοτικά ΣχολείαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΤΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑΚΟΣΜΑ ΑΙΤΩΛΟΥ και ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ10/02/202123/02/2021Δ3 (Δ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΛύκειαΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑΟΠΙΣΘΕΝ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ10/02/202123/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη), ΑΓΑΛ1 (Α Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
9ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΔημοτικά ΣχολείαΑΘΗΝΑΙΩΝΑΘΗΝΑΙΩΝΑθήναΠΟΝΤΟΥ ΚΑΙ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ10/02/202118/02/2021Τ4 (ΣΤ Τάξη) από 10/2 έως και 18/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΓυμνάσιαΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΟΣΑΡΓΟΥΣ 1710/02/202123/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣΛύκειαΑΓΙΑΣΑΓΙΑΣΑΓΙΑΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 110/02/202121/02/2021Γ2 (Γ Τάξη), ΘΕΤ-Γ (Γ Τάξη), ΟΙΚΟΝ-Γ (Γ Τάξη), ΥΓΕΙΑΣ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ-Γ2 (Γ Τάξη), Γ1_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ2_Ιστορία (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 21/2
55ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΝηπιαγωγείαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΟΥ 2410/02/202123/02/2021Ν3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥΛύκειαΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ10/02/202123/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_Ιστορία (Γ Τάξη), Γ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη), ΓΑΓ (Γ Τάξη), ΓΑΝ (Γ Τάξη), ΓΘΥ (Γ Τάξη), ΓΟΠ (Γ Τάξη), ΓΥ (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
9ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΝηπιαγωγείαΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗΑΘΗΝΩΝ 110/02/202123/02/2021Ν4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΤΕΤΡΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝΔημοτικά ΣχολείαΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥΑΓΓΕΛΙΑΝΑΑΓΓΕΛΙΑΝΑ10/02/202123/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣΛύκειαΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣΕΙΚΟΣΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 110/02/202123/02/2021Α3 (Α Τάξη), Ααγγλ3 (Α Τάξη), Αγερμ2 (Α Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη), Γαγγλ1 (Γ Τάξη), ΓΑΣ (Γ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΛΑΜΙΕΩΝΛΑΜΙΕΩΝΛΑΜΙΑΜΑΡΑΘΟΥ 110/02/202123/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ (Δ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ10/02/202123/02/2021B (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΝηπιαγωγείαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ10/02/202123/02/2021 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΛύκειαΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ 4109/02/202118/02/2021 
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥΙδιωτικά ΣχολείαΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣΝΑΥΠΑΚΤΟΥΝΑΥΠΑΚΤΟΣΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ09/02/202122/02/2021Β2-ΓΠ (Β Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΝΑΔημοτικά ΣχολείαΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΡΑΦΗΝΑΣΡΑΦΗΝΑΣΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 52, ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΡΑΦΗΝΑΣ09/02/202122/02/2021 
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΤΑΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗΣ- ΡΑΦΗΝΑΝηπιαγωγείαΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΡΑΦΗΝΑΣΝΤΑΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗΣ- ΡΑΦΗΝΑΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ09/02/202122/02/2021 
ΕΕΕΕΚ ΑΡΚΑΔΙΑ - ΕΕΕΕΚ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣΕιδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και ΚατάρτισηςΤΡΙΠΟΛΗΣΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣΑΡΚΑΔΙΑΚΑΨΑ09/02/202122/02/2021 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑ.Λ ΤΡΙΠΟΛΗΣΕπαγγελματικά ΛύκειαΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΤΕΓΕΑΣ ΤΕΡΜΑ09/02/202123/02/2021Β ΜΗΧ2 (Β Τάξη), Β4 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
Β ΟΔ (Β Τάξη), Β4 ΓΕΝΙΚΗΣ (Β Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΡΚΙΖΑΤΩΝΔημοτικά ΣχολείαΑΡΤΑΙΩΝΦΙΛΟΘΕΗΣΚΙΡΚΙΖΑΤΕΣΚΙΡΚΙΖΑΤΕΣ09/02/202121/02/2021 
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΓυμνάσιαΕΛΕΥΣΙΝΑΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΑΠΟΥΛΑΝΤΖΑ & ΚΟΥΒΙΔΗ09/02/202122/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΔημοτικά ΣχολείαΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1709/02/202126/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ2΄ΤΆΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 Τάξη (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
Β Τάξη (Β Τάξη), ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (Β Τάξη), Τ.Υ ΖΕΠ ΙΙ (2) (Β Τάξη) από 15/2 έως και 26/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝΔημοτικά ΣχολείαΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝΜΕΣΣΑΠΙΩΝΨαχνά, ΑΓΓΕΛΗ ΓΟΒΙΟΥ 7509/02/202121/02/2021ΑΓΓΛΙΚΩΝ  Β1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΩΝ Γ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΥΜΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣΓυμνάσιαΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚΥΜΗΣΚΥΜΗ  ΕΥΒΟΙΑΣΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ 1309/02/202122/02/2021Α1 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΔημοτικά ΣχολείαΖΑΚΥΝΘΟΥΖΑΚΥΝΘΙΩΝΖΑΚΥΝΘΟΣΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ 209/02/202119/02/2021Β (Β Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 19/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΔημοτικά ΣχολείαΗΛΙΔΑΣΑΜΑΛΙΑΔΟΣΑΜΑΛΙΑΔΑΠΥΡΡΩΝΟΣ 7509/02/202122/02/2021Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
1ο Εργαστηριακό Κέντρο ΗρακλείουΣχολικό Εργαστηριακό ΚέντροΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΙΤΑΝΟΥ 4009/02/202122/02/20212ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΔ_Διοίκησης και Οικονομίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΜ1_Μηχανολογίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΜ2_Μηχανολογίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΠ_Πληροφορικής (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΥ1_Υγείας - Πρόνοιας - Ευεξίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΥ2_Υγείας - Πρόνοιας - Ευεξίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Β_ΒΥ5_Υγείας - Πρόνοιας - Ευεξίας (Β-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΔ_Υπάλληλος Εμπορίας και Διαφήμισης (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΙ_Βοηθός Ιατρικών - Βιολογικών Εργαστηρίων (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΟΧ_Τεχνικός Οχημάτων (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΤΕΠ_Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΦ1_Βοηθός Φυσικοθεραπευτή (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΦ2_Βοηθός Φυσικοθεραπευτή (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη), 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ_Γ_ΓΨ_Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης Αερισμού και Κλιματισμού (Γ-ΕΠΑΛ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕπαγγελματικά ΛύκειαΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΡΟΔΟΣ Γ. ΔΙΛΒΟΗ - ΝΕΑ ΑΛΑΤΣΑΤΑ09/02/202122/02/2021 
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΔημοτικά ΣχολείαΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΝΕΑ ΔΙΔΑΚΤΗΡΙΑ09/02/202122/02/2021Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε1 ΜΑΘ. (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ- ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), ΤΥ-ΖΕΠ ΙΙ Ε1 (Ε Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΙΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΘΑΣΟΥΘΑΣΟΥΠρίνοςΠΡΙΝΟΣ09/02/202122/02/2021 
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ "ΑΡΧΙΓΕΝΕΙΟ"Δημοτικά ΣχολείαΘΕΡΜΑΪΚΟΥΘΕΡΜΑΪΚΟΥΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣΣΧΟΛΕΙΩΝ 109/02/202121/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
1ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΔΙΑΣΝηπιαγωγείαΘΕΡΜΗΣΜΙΚΡΑΣΚΑΡΔΙΑΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 409/02/202118/02/2021ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΘΕΡΜΗΣΜΙΚΡΑΣΚΑΡΔΙΑΒΥΖΑΝΤΙΟΥ 209/02/202118/02/2021Α1 Ολοήμερο Διατροφή (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμν. (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή Θεατρ. (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Ζώνη 1 (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Ζώνη 2 Αγγ. (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΓ (Α Τάξη), Α1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΚ (Α Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμν. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Ζώνη 1 (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Ζώνη 2 Αγγ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΓ. (Β Τάξη), Β1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΚ. (Β Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 Αγγ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΓ. (Γ Τάξη), Γ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 ΜΚ. (Γ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Αγγ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Γιαν. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Καρ. (Δ Τάξη), Δ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 (Δ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμν. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Αγγ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Γιαν. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Καρ. (Ε Τάξη), Ε1 Ολοήμερο Ζώνη 2 (Ε Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή Αγγ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή Γυμν. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή Θ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΓ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Διατροφή ΜΚ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Αγγ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Γιαν. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Ζώνη 1 Καρ. (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Ολοήμερο Ζώνη 2 (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
14ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓυμνάσιαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΓ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ - ΘΕΜ.ΣΟΦΟΥΛΗ 1309/02/202118/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΝηπιαγωγείαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1 ΚΑΙ  ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΝ 209/02/202121/02/2021ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓυμνάσιαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΤΥΡΟΛΟΗΣ 1709/02/202118/02/2021Α3 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΓυμνάσιαΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΜΗΤΡ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 309/02/202118/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 18/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 109/02/202122/02/2021ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΔημοτικά ΣχολείαΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ 1809/02/202121/02/2021 
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΘΗΡΑΣΝηπιαγωγείαΘΗΡΑΣΘΗΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΘΗΡΑΣΠΥΡΓΟΣ ΘΗΡΑΣ09/02/202122/02/2021Β  ΠΡΩϊΝΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛύκειαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΥΠΑ 109/02/202122/02/2021Β ΘΕΤ. 1 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΛΥΜΝΟΣΕΝΟΡΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΩΡΑΣ09/02/202118/02/2021 
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚαρδίτσαΘΕΣΣΑΛΙΩΤΙΔΟΣ  4009/02/202122/02/2021Ε1 (Ε Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΙΔΙΚΟ Μ.Δ.Δ.Ε. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΡΟΖΑ ΙΜΒΡΙΩΤΗΔημοτικά ΣχολείαΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ 6809/02/202118/02/2021 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣΛύκειαΚΙΛΚΙΣΚΙΛΚΙΣΚΙΛΚΙΣΤΕΡΜΑ ΠΑΛΑΙΑ ΣΦΑΓΕΙΑ09/02/202122/02/2021Β3 (Β Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΓυμνάσιαΕΟΡΔΑΙΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΓΟΥΜΕΡΑΣ 409/02/202119/02/2021Β2 (Β Τάξη) από 9/2 έως και 19/2
10ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΓυμνάσιαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΗΡΑΚΛΕΙΑΝΟΥ ΤΕΡΜΑ09/02/202119/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 9/2 έως και 19/2
6ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΣΝηπιαγωγείαΤΥΡΝΑΒΟΥΤΥΡΝΑΒΟΥΤΥΡΝΑΒΟΣΔ. & Α. ΒΟΓΙΑΤΖΗ09/02/202121/02/2021ΤΜΗΜΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΛύκειαΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣΚΙΛΚΙΣ 909/02/202122/02/2021Γ2 (Γ Τάξη), ΓΑΓΓΛ2 (Γ Τάξη), ΓΑΣ1 (Γ Τάξη), ΓΑΣ1_Μαθηματικά (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣΓυμνάσιαΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ - ΕΛΑΤΕΙΑΣΤΙΘΟΡΕΑΣ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ09/02/202122/02/2021Γ (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΝΔΡΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΛΑΝΔΡΑΚΑΛΑΝΔΡΑ09/02/202122/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Δ2 (Δ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚαλλιθέαΚαλλιθέα Χαλκιδικής09/02/202122/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ-ΚΑΛΥΒΩΝΔημοτικά ΣχολείαΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΥΚΑΛΥΒΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΚΑΛΥΒΕΣ09/02/202122/02/2021ΕΝΤΑΞΗΣ Α (Α Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Β (Β Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Δ (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟΓυμνάσιαΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΡΜΑ08/02/202122/02/2021Β5 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 22/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΓυμνάσιαΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 3608/02/202122/02/2021 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥΛύκειαΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣΝΑΥΠΑΚΤΟΥΝΑΥΠΑΚΤΟΣΝ. ΤΣΑΡΑ 908/02/202122/02/2021Α4 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 22/2
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟΙδιωτικά ΣχολείαΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣΝΑΥΠΑΚΤΟΥΝαύπακτοςΠαλαιοπαναγιά08/02/202121/02/2021Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 Αγγλικά (Ε Τάξη), Ε1 Γαλλικά (Ε Τάξη), Ε1 Γερμανικά (Ε Τάξη), Ε1 Ενισχυτική (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 Αγγλικά (Ε Τάξη), Ε2 Γαλλικά (Ε Τάξη), Ε2 Γερμανικά (Ε Τάξη), Ε2 Ενισχυτική (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΝΑΚΑΔημοτικά ΣχολείαΞΗΡΟΜΕΡΟΥΑΛΥΖΙΑΣΒΑΡΝΑΚΑΣΒΑΡΝΑΚΑΣ08/02/202121/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΛΟΥΔημοτικά ΣχολείαΝΑΥΠΛΙΕΩΝΑΣΙΝΗΣΤΟΛΟΤΟΛΟ08/02/202121/02/2021Δ΄Τάξη (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΝΑΥΠΛΙΕΩΝΝΑΥΠΛΙΟΥΝΑΥΠΛΙΟΠΛΑΤΕΙΑ ΕΘΝΟΣΥΝΕΛΕΥΣΕΩΣ08/02/202121/02/2021ΑΓΓΛΙΚΑ Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΔημοτικά ΣχολείαΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 4208/02/202119/02/2021Δ2 (Δ Τάξη), ΕΔ-Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ)ΓυμνάσιαΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΝΙΚΟΥ ΓΚΑΤΣΟΥ08/02/202121/02/2021β2 ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Β Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣΝηπιαγωγείαΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣΑΙΓΙΟΥΚΟΥΛΟΥΡΑΣΜ.ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ  62 ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΑΙΓΙΟΥ08/02/202121/02/2021ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΠΠΑ ΑΧΑΪΑΣΛύκειαΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣΛΑΡΙΣΣΟΥΛΑΠΠΑ ΑΧΑΪΑΣΛΑΠΠΑ ΑΧΑΪΑΣ08/02/202121/02/2021Β1 (Β Τάξη), Β1- ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β1-ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2- ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2-ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β-ΑΝΘΡ (Β Τάξη), Β-ΘΕΤ (Β Τάξη), Γ-ΘΕΤ-ΤΕΧΝΟΛ (Γ Τάξη), Γ-ΘΕΤ-ΥΓΕΙΑΣ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΪΚΑΛΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣΩΛΕΝΙΑΣΧΑΪΚΑΛΙΧΑΪΚΑΛΙ08/02/202121/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΓΛΑΪΑ ΚΟΝΤΗ - ΕΛΕΝΗ ΧΑΜΨΑΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝΚαλάβρυταΜΕΓΑΛΟΥ ΣΠΗΛΑΙΟΥ 1308/02/202121/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣΛύκειαΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝΠΑΪΩΝΔΑΦΝΗ ΑΧΑΪΑΣΔΑΦΝΗ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ08/02/202121/02/2021Α1 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΓυμνάσιαΤΑΝΑΓΡΑΣΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΣΧΗΜΑΤΑΡΙΑΝΟΙΞΕΩΣ 3308/02/202121/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΤΑΜΥΝΕΩΝΑλιβέρι,ΚΑΡΑΒΟΣ08/02/202121/02/2021ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Αγγλικά (ΣΤ Τάξη), Γαλλικά (ΣΤ Τάξη), ΤΑΞΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΓυμνάσιαΖΑΚΥΝΘΟΥΖΑΚΥΝΘΙΩΝΖΑΚΥΝΘΟΣΘΕΡΙΑΝΟΥ 808/02/202121/02/2021Γ4 (Γ Τάξη), Γ4  ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΓυμνάσιαΖΑΚΥΝΘΟΥΖΑΚΥΝΘΙΩΝΖΑΚΥΝΘΟΣΕΡΥΘΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 108/02/202121/02/2021Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΔημοτικά ΣχολείαΑΡΧΑΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΑΓΙΕΣ ΠΑΡΑΣΚΙΕΣΑΓΙΕΣ ΠΑΡΑΣΚΙΕΣ08/02/202121/02/2021Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΕΣΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΛΙΩΤΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟΓυμνάσιαΑΡΧΑΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΜΕΛΕΣΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΛΕΣΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ08/02/202119/02/2021Β3 (Β Τάξη), Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΕπαγγελματικά ΛύκειαΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΕΙΚΟΣΤΗΣ ΟΓΔΟΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 708/02/202121/02/2021Α2 (Α Τάξη), Α2- ΑΡΧ. ΗΛ. (Α Τάξη), Α2-ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α2-ΑΡΧ. ΜΗΧ. (Α Τάξη), Α2-ΠΡΟΣΑΝ (Α Τάξη), Α2-ΣΧΕΔΙΟ (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΧΡΥΣΟΧΟΟΥΓυμνάσιαΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣΜΕΝΕΜΕΝΗΣAMΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΝ. ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ 3308/02/202117/02/2021Α1 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 17/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΘΕΡΜΑΪΚΟΥΘΕΡΜΑΪΚΟΥΠΕΡΑΙΑΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5608/02/202118/02/2021 
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΛΟΦΟΥΔημοτικά ΣχολείαΘΕΡΜΗΣΜΙΚΡΑΣΤΡΙΛΟΦΟΣΤΡΙΛΟΦΟΣ08/02/202121/02/2021Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
2ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣΓυμνάσιαΘΕΡΜΗΣΜΙΚΡΑΣΤΡΙΛΟΦΟΣΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 8 Τ.Θ. 167008/02/202118/02/2021Β3 (Β Τάξη), Β3  ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Β Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔημοτικά ΣχολείαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΠΛΑΤΕΊΑ ΑΓΊΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΊΟΥ 1-ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗ ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΝ 208/02/202121/02/2021Β1 (Β Τάξη) από 9/2 έως και 21/2
ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΗΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥΓυμνάσιαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1Α08/02/202117/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 17/2
90ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΝηπιαγωγείαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΝ. ΚΑΠΑΤΟΥ  808/02/202118/02/2021ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
99ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΝηπιαγωγείαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΖΑΦΕΙΡΗ ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 408/02/202118/02/2021ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΌ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓυμνάσιαΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ - ΑΛΚΥΟΝΟΣ 1608/02/202118/02/2021Β2 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓυμνάσιαΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΧΑΝΙ ΓΡΑΒΙΑΣ 408/02/202117/02/2021Γ3 (Γ Τάξη), Γ3-ΑΓΓ (Γ Τάξη), Γ3-ΓΕΡ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 17/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΘΗΡΑΣΔημοτικά ΣχολείαΘΗΡΑΣΘΗΡΑΣΠΥΡΓΟΥ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΥΡΓΟΣ ΘΗΡΑΣ08/02/202121/02/2021Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Ε2 (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣΔημοτικά ΣχολείαΙΩΑΝΝΙΤΩΝΜΠΙΖΑΝΙΟΥΠΕΔΙΝΗ6Η ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΟΔΟΣ08/02/202119/02/2021 
2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΔημοτικά ΣχολείαΠΑΓΓΑΙΟΥΕΛΕΥΘΕΡΩΝΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΑΙ  ΛΕΩΦΟΡΟΥ ΝΙΚΗΣ08/02/202116/02/2021B (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΖΕΠ (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β2 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 16/2
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΝηπιαγωγείαΠΑΓΓΑΙΟΥΕΛΕΥΘΕΡΩΝΝ. ΠΕΡΑΜΟΣΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ08/02/202117/02/2021 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΦΡΥΝΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΠΑΓΓΑΙΟΥΟΡΦΑΝΟΥΟΦΡΥΝΙΟΟΦΡΥΝΙΟ ΜΟΥΣΘΕΝΗΣ08/02/202118/02/2021Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 Αγγλικών (Ε Τάξη), Ε2 Γερμανικών (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε2 (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
1ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝηπιαγωγείαΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΛΥΜΝΟΣΕΝΟΡΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΩΡΑΣ08/02/202118/02/2021 
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΛΥΜΝΙΩΝΧΩΡΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥΧΩΡΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ08/02/202118/02/2021 
7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΝηπιαγωγείαΚΑΛΥΜΝΙΩΝΚΑΛΥΜΝΙΩΝΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΓΕΦΥΡΑ ΚΑΛΥΜΝΟΣ08/02/202118/02/2021 
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑΣKαρδίτσαΒΑΣΙΑΡΔΑΝΗ 9708/02/202121/02/2021ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΑΛΛ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΓΕΡΜ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΛύκειαΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑΑΦΩΝ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ08/02/202121/02/2021Α3 (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΛύκειαΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΟΣΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ08/02/202121/02/2021 
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΟΡΙΝΘΟΣΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ 27-2908/02/202121/02/2021ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
1°  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ  ΝΕΜΕΑΣΝηπιαγωγείαΝΕΜΕΑΣΝΕΜΕΑΣΝΕΜΕΑΣΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2108/02/202121/02/2021ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΕΛΑΣΣΟΝΑΣΒΕΡΔΙΚΟΥΣΗΣΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 508/02/202118/02/2021Β (Β Τάξη), ΞΓΒ (Β Τάξη) από 8/2 έως και 18/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΕΛΑΣΣΟΝΑΣΠΟΤΑΜΙΑΣΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙ08/02/202121/02/2021Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ ΕΝΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε 1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη), Ε 2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΕΝΤΑΞΗ (Ε Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣΕπαγγελματικά ΛύκειαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΣΔΡΟΣΗ - ΠΑΙΩΝΙΟΥ08/02/202123/02/2021Β1 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη), ΒΥΓ6 (Β Τάξη), ΒΥΓ9 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
Β8 (Β Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΝΝΩΝΓυμνάσιαΤΕΜΠΩΝΓΟΝΝΩΝΓΟΝΝΩΝΓΟΝΝΟΙ08/02/202119/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥΓυμνάσιαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣΧΕΙΡΩΝΟΣ-ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 5308/02/202119/02/2021Γ3 (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΛΚΟΥΔημοτικά ΣχολείαΒΟΛΟΥΙΩΛΚΟΥ ΙΩΛΚΟΣΑΝΑΚΑΣΙΑ08/02/202119/02/2021ΑΓΓΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΛΕΪΚΩΝ 2508/02/202119/02/2021Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΖΕΠ4 (Β Τάξη), ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΕΙΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΑΒΔΗΡΩΝΒΙΣΤΩΝΙΔΟΣΞάνθηΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΔΙΟΜΗΔΕΙΑ08/02/202121/02/2021Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣΝηπιαγωγείαΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΕΤΡΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ08/02/202116/02/2021 
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔημοτικά ΣχολείαΑΝΩΓΕΙΩΝΑΝΩΓΕΙΩΝΑΝΩΓΕΙΑΑΝΩΓΕΙΑ08/02/202121/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩΓΕΙΑ - ΠΡΩΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝΝηπιαγωγείαΑΝΩΓΕΙΩΝΑΝΩΓΕΙΩΝΑΝΩΓΕΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΝΩΓΕΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ08/02/202121/02/20212o πρωινό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), προαιρετικο ολοημερο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΛύκειαΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥΠΕΡΑΜΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΠΕΡΑΜΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ08/02/202121/02/2021Β3 (Β Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΓυμνάσιαΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥΠΕΡΑΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥΠΕΡΑΜΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ08/02/202122/02/2021Β1 (Β Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
Γ4 (Γ Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΙΝΕΣ - ΠΕΝΤΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΙΝΕΔημοτικά ΣχολείαΡΕΘΥΜΝΗΣΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΚΑΠΡΙΝΕΣΠΡΙΝΕΣ08/02/202121/02/2021Αγγλικά Δ τάξη (Δ Τάξη), Δ τάξη (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΖΕΠΔ (Δ Τάξη), Πρωινήζώνη Δ (Δ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΡΕΤΡΙΑΣΛύκειαΕΡΕΤΡΙΑΣΕΡΕΤΡΙΑΣΕΡΕΤΡΙΑΕΡΕΤΡΙΑ05/02/202118/02/2021Β2 (Β Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣΛύκειαΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ-ΚΥΛΛΗΝΗΣΒΟΥΠΡΑΣΙΑΣΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣΒΑΡΔΑ ΗΛΕΙΑΣ05/02/202118/02/2021Γ1 (Γ Τάξη), Γανθρ (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛύκειαΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΕΩΣ 4505/02/202125/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
Α3 (Α Τάξη) από 12/2 έως και 25/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓυμνάσιαΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΛΙΜΕΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 5005/02/202122/02/2021A4 (Α Τάξη) από 9/2 έως και 22/2
Α5 (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΝηπιαγωγείαΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΣΚΕΠΑΡΝΗ 105/02/202118/02/2021 
89ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔημοτικά ΣχολείαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΒ. ΟΛΓΑΣ-Ν. ΜΑΝΟΥ05/02/202115/02/2021Β (Β Τάξη), Β ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ (Β Τάξη) από 5/2 έως και 15/2
94ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔημοτικά ΣχολείαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΚΡΗΤΗΣ 8805/02/202117/02/2021Α2 (Α Τάξη), ΑΑ2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Πρωινή Ζώνη Α (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 5/2 έως και 17/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓυμνάσιαΛΑΓΚΑΔΑΛΑΓΚΑΔΑΛΑΓΚΑΔΑΣΛΟΥΤΡΩΝ 5705/02/202117/02/2021Β4 (Β Τάξη) από 5/2 έως και 17/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓυμνάσιαΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝΝΕΑΠΟΛΕΩΣΝΕΑΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΗ05/02/202116/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 16/2
11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝηπιαγωγείαΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΨΑΡΡΩΝ 4605/02/202118/02/2021ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓυμνάσιαΠΥΛΑΙΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣΔ. ΒΙΣΒΙΖΗ 2905/02/202116/02/2021Α3 (Α Τάξη), Α3-Αγγλικών (Α Τάξη), Α3-Γερμανικών (Α Τάξη) από 5/2 έως και 16/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣΜΙΚΡΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 605/02/202118/02/2021ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΛύκειαΚΑΣΤΟΡΙΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑΛΕΩΦΟΡΟΣ ΓΟΥΝΑΡΑΔΩΝ05/02/202119/02/2021Γ ΑΝΘ1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 19/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΔημοτικά ΣχολείαΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝΣΠΑΡΤΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 13605/02/202118/02/2021Δ1 ΓΠ (Δ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΔημοτικά ΣχολείαΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝΣΠΑΡΤΗΤΡΙΑΚΟΣΙΩΝ  ΚΑΙ  ΘΙΒΡΩΝΟΣ 10505/02/202118/02/2021Α2-ΓΠ (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥΔημοτικά ΣχολείαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΥΒΟΛΟΥΜΑΚΡΥΝΙΤΣΗΣ 2305/02/202118/02/2021A ΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝηπιαγωγείαΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 21005/02/202116/02/2021 
ΕΞΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝΔημοτικά ΣχολείαΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥΚΟΥΛΟΥΚΩΝΑΛΙΒΑΔΙΑΛΙΒΑΔΙΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ05/02/202118/02/2021Α΄ ΤΑΞΗ (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΕΛΕΔημοτικά ΣχολείαΡΕΘΥΜΝΗΣΑΡΚΑΔΙΟΥΑΔΕΛΕΑΔΕΛΕ05/02/202118/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥΛύκειαΣΚΙΑΘΟΥΣΚΙΑΘΟΥΣκιάθος Παπαδιαμάντη 40 -05/02/202118/02/2021Γ1- Γ.Π. (Γ Τάξη), Γ2 - Γ.Π. (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
1ο ΕΠΑΛ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣΕπαγγελματικά ΛύκειαΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣΦΑΡΚΑΔΟΝΑΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ & ΚΩΛΕΤΤΗ05/02/202119/02/2021Α2-γενικής (Α Τάξη) από 5/2 έως και 19/2
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣΓυμνάσιαΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣΦΑΡΚΑΔΟΝΑΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ & ΚΩΛΕΤΤΗ05/02/202119/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 19/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΔημοτικά ΣχολείαΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΣΑσκληπιού 1005/02/202118/02/2021Ε2 (Ε Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝΔημοτικά ΣχολείαΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΥΒΡΑΣΤΑΜΑΒΡΑΣΤΑΜΑ05/02/202121/02/2021Α΄ (Α Τάξη), Α΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Α (Α Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
Γ΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ΄-Δ΄ΣΥΝΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Γ΄ (Γ Τάξη), Δ΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ΄Γ΄ΣΥΝΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Δ΄ (Δ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΔημοτικά ΣχολείαΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗΠΑΝΟΣ 1604/02/202117/02/2021ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1- ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1- ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΑΧΟΒΑΣΝηπιαγωγείαΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΑΧΟΒΑΣ - ΑΝΤΙΚΥΡΑΣΑΡΑΧΟΒΗΣΑΡΑΧΟΒΑΣΑΡΑΧΟΒΑ04/02/202115/02/2021 
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ "ΗΡΑΚΛΕΙΟ"ΓυμνάσιαΘΗΒΑΙΩΝΘΗΒΑΙΩΝΘΗΒΑΑΙΣΧΥΛΟΥ 1204/02/202117/02/2021Γ1 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣΔημοτικά ΣχολείαΘΗΒΑΙΩΝΘΗΒΑΙΩΝΘήβαΠΑΡΟΔΟΣ ΠΟΤΝΙΩΝ04/02/202115/02/2021ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1α (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2γερμ (ΣΤ Τάξη) από 4/2 έως και 15/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΤΑΝΑΓΡΑΣΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΣΧΗΜΑΤΑΡΙΤΕΡΜΑ ΑΓΡΑΦΩΝ04/02/202115/02/2021Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓ (Ε Τάξη) από 4/2 έως και 15/2
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΤΑΜΥΝΕΩΝΑλιβέρι,Γ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 3404/02/202116/02/2021Β (Β Τάξη), Β-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Α (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Β-ΤΜ ΕΝΤ. (Β Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 16/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓυμνάσιαΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΚΟΝΔΥΛΑΚΗ  3204/02/202119/02/2021Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 19/2
Γ5 (Γ Τάξη), Γ7 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑΔημοτικά ΣχολείαΛΑΓΚΑΔΑΛΑΓΚΑΔΑΛΑΓΚΑΔΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΟΥ 3704/02/202117/02/2021Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓ (Β Τάξη), Β2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝηπιαγωγείαΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΡ. ΣΜΥΡΝΗΣ 1804/02/202118/02/2021ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΔημοτικά ΣχολείαΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΔΑΒΑΚΗ 4004/02/202117/02/2021 
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΓυμνάσιαΕΟΡΔΑΙΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΤΕΡΜΑ Μ. ΑΣΙΑΣ04/02/202117/02/2021Β3 (Β Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΓυμνάσιαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΤΑΔΙΟΥ 14-1604/02/202116/02/2021Γ2 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 16/2
19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΔημοτικά ΣχολείαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 3204/02/202117/02/2021Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΙδιωτικά ΣχολείαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - Δ. ΧΑΤΖΗ04/02/202115/02/2021Α ΓΕΝ (Α Τάξη) από 4/2 έως και 15/2
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΛύκειαΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΛΑΚΩΝΙΚΗΣ04/02/202117/02/2021Β2 (Β Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΤΜΗΜΑ 2ο Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
14ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΔημοτικά ΣχολείαΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗΚΛΕΜΑΝΣΩ & ΙΚΟΝΙΟΥ04/02/202117/02/2021Δ2 (Δ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΛύκειαΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗΝΙΚΟΥ ΜΑΤΣΟΥΚΑ 104/02/202117/02/2021Β3 (Β Τάξη), Β-ΘΤ2 (Β Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣΓυμνάσιαΠΕΛΛΑΣΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣΟΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 104/02/202118/02/2021Β2 (Β Τάξη), Β2 ΓΑ (Β Τάξη), Β2 ΕΝΤΑΞΗΣ (Β Τάξη), Β2-Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Β Τάξη), Β2-Β3 ΑΓΓΛΙΚΑ Π (Β Τάξη) από 4/2 έως και 18/2
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"ΓυμνάσιαΠΕΛΛΑΣΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣΙ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ 3504/02/202117/02/2021Α- Γαλλικά 1 (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη), Α2 (Α Τάξη), Α3 (Α Τάξη), Α-Αγγλικά 1 (Α Τάξη), Α-Αγγλικά 2 (Α Τάξη), Α-Αγγλικά 3 (Α Τάξη), Α-Γερμανικά 1 (Α Τάξη), Α-Γερμανικά 2 (Α Τάξη), Α-Γερμανικά 3 (Α Τάξη), Α-Ειδικής Αγωγής 1 (Α Τάξη), Α-Ειδικής Αγωγής 2 (Α Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Γ4 (Γ Τάξη), Γ-Αγγλικά Αρχάριοι 1 (Γ Τάξη), Γ-Αγγλικά Αρχάριοι 2 (Γ Τάξη), Γ-Αγγλικά Προχωρημένοι 1 (Γ Τάξη), Γ-Αγγλικά Προχωρημένοι 2 (Γ Τάξη), Γ-Γαλλικά 1 (Γ Τάξη), Γ-Γαλλικά 2 (Γ Τάξη), Γ-Γερμανικά 1 (Γ Τάξη), Γ-Γερμανικά 2 (Γ Τάξη), Γ-Γερμανικά 3 (Γ Τάξη), Γ-Ειδικής Αγωγής 1 (Γ Τάξη), Γ-Ειδικής Αγωγής 2 (Γ Τάξη), Γ-Ειδικής Αγωγής 3 (Γ Τάξη), Γ-Ειδικής Αγωγής 4 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝηπιαγωγείαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΛΙΘΕΑ04/02/202117/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΓυμνάσιαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΠΑΛΛΗΝΗΣΠΕΥΚΟΧΩΡΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΠΕΥΚΟΧΩΡΙ04/02/202117/02/2021Γ3 (Γ Τάξη) από 4/2 έως και 17/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΛΥΝΘΟΥΝηπιαγωγείαΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΥΟΛΥΝΘΟΣΧΩΡΙΣ ΟΔΟ04/02/202117/02/2021 
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΙ. Π. ΜεσολογγίουΜΑΝΑΣ03/02/202116/02/2021Δ1ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΛΟΥΔημοτικά ΣχολείαΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣΛΑΡΙΣΣΟΥΡΙΟΛΟΣΡΙΟΛΟΣ03/02/202116/02/2021 
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΣΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΣΙΚΩΝΛύκειαΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣΩΛΕΝΙΑΣΛΟΥΣΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣΛΟΥΣΙΚΑ ΑΧΑΪΑΣ03/02/202116/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣΓυμνάσιαΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝΚΛΕΙΤΟΡΙΑ ΑΧΑΪΑΣ03/02/202116/02/2021Α1 (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α-ΓΑΛΛ (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΙΟΥΡΑΝηπιαγωγείαΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝΔΙΡΦΥΩΝΠΑΛΙΟΥΡΑΣΠΑΛΙΟΥΡΑΣ03/02/202116/02/2021 
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΛύκειαΚΑΡΥΣΤΟΥΚΑΡΥΣΤΟΥΚΑΡΥΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ03/02/202116/02/2021 
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣΕπαγγελματικά ΛύκειαΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ-ΛΙΜΝΗΣ-ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣΚΗΡΕΩΣΜΑΝΤΟΥΔΙ ΕΥΒΟΙΑΣΜΑΝΤΟΥΔΙ03/02/202115/02/2021Β-ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 15/2
3ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣΕπαγγελματικά ΛύκειαΒΕΡΟΙΑΣΒΕΡΟΙΑΣΒΕΡΟΙΑΣΤΑΔΙΟΥ 12103/02/202115/02/2021ΒΗ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 15/2
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΔημοτικά ΣχολείαΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΑμπελόκηποιΔ. Γ. Σκεπάρνη 1Α03/02/202118/02/2021Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΣΑΡΑΦΗ 3203/02/202115/02/2021 
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥΚΟΡΔΕΛΙΟΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΩΝ 703/02/202116/02/2021Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΥΟΣΜΟΥΕΥΟΣΜΟΣΧΑΡΙΛΑΟΥ ΤΡΙΚΟΥΠΗ 2603/02/202123/02/2021Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1 Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ Α (Α Τάξη), Ζ0*Β2 (Β Τάξη), Ζ1 Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ1*Β2 (Β Τάξη), Ζ2*Β3 (Β Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ3 (Δ Τάξη), Ζ1 Δ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ3 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), Ζ0*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε3 (Ε Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ4 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ4 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), ΠΖ ΤΑΞΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
Δ2 (Δ Τάξη) από 10/2 έως και 23/2
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΡΙΔΗΣΓυμνάσιαΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΥΟΣΜΟΥΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 6503/02/202115/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 3/2 έως και 15/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝΔημοτικά ΣχολείαΣΟΦΑΔΩΝΣΟΦΑΔΩΝΣΟΦΑΔΕΣΝΙΚ.ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ 1203/02/202121/02/2021Αγγλικά Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), ΕΔ Γ1 (Γ Τάξη), ΤΕ-Γ1 Α (Γ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
Αγγλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γαλλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γερμανικά Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΤΕ-Ε1 (Ε Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΓυμνάσιαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑ1ης ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ  &  ΚΑΡΑΟΛΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 103/02/202116/02/2021Γ3 (Γ Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
9ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΔημοτικά ΣχολείαΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΙΩΝΛΑΡΙΣΑΑΛΕΥΑΔΩΝ 103/02/202117/02/2021Δ-3 (Δ Τάξη) από 3/2 έως και 17/2
ΣΤ-2 (ΣΤ Τάξη) από 4/2 έως και 16/2
23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥΔημοτικά ΣχολείαΒΟΛΟΥΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΤΕΡΜΑ03/02/202116/02/2021Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΤΑΞΗ Α (Α Τάξη), ΤΑΞΗ Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΟΚΩΦΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 21003/02/202116/02/2021 
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔημοτικά ΣχολείαΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 210 & ΣΠΑΡΤΗΣ 10303/02/202116/02/2021 
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΛύκειαΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗΗΠΕΙΡΟΥ 1003/02/202116/02/2021A3 (Α Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΛύκειαΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥΠΑΝΟΡΜΟΣΠΑΝΟΡΜΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΡΕΘΥΜΝΟ03/02/202124/02/2021Β (Β Τάξη) από 3/2 έως και 17/2
Γ (Γ Τάξη) από 11/2 έως και 24/2
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ - ΔΕΚΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥΔημοτικά ΣχολείαΡΕΘΥΜΝΗΣΑΡΚΑΔΙΟΥΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ03/02/202121/02/2021Β1 (Β Τάξη) από 3/2 έως και 16/2
ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟ - ΝΑΥΠΛΙΟΥΝηπιαγωγείαΝΑΥΠΛΙΕΩΝΝΑΥΠΛΙΟΥΝΑΥΠΛΙΟΑσκληπιού 6602/02/202115/02/20211ο κλασικό (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΥΟΣΜΟΥΕΥΟΣΜΟΥΘΑΛΕΙΑΣ-ΝΕΜΕΑΣ02/02/202121/02/2021Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Α (Α Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Α 2 ΩΡΑ (Α Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Β 2 ΩΡΑ (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), Γ τάξη (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Γ (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Γ 2 ΩΡΑ (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ Γ (Γ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ 2 ΩΡΑ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Ε (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Ε 2 ΩΡΑ (Ε Τάξη) από 8/2 έως και 21/2
ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΧΑΪΚΟΥΔημοτικά ΣχολείαΒΕΛΟΥ-ΒΟΧΑΣΒΟΧΑΣΒΟΧΑΪΚΟΒΟΧΑΪΚΟ02/02/202115/02/2021Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗ - ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥΙδιωτικά ΣχολείαΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝΣΠΑΡΤΗΑΛΚΜΑΝΟΣ 102/02/202115/02/2021Γ (Γ Τάξη), Δ (Δ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΠΕΛΛΑΣ "ΤΕΛΛΟΣ ΑΓΑΠΗΝΟΣ"ΓυμνάσιαΠΕΛΛΑΣΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΠΕΛΛΑΣΒΑΣ. ΠΑΥΛΟΥ 302/02/202115/02/2021Α2 (Α Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣΓυμνάσιαΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΙΓΙΝΙΟΥΑΙΓΙΝΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣΑΚΡΟΠΟΛΕΩΣ 102/02/202118/02/2021Α1 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
Γ2 ΓΕΝΙΚΗΣ (Γ Τάξη) από 5/2 έως και 18/2
27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΠΑΣΔημοτικά ΣχολείαΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΚΑΙΩΝΤΡΙΚΑΛΑΕΥΚΛΗ 1302/02/202115/02/2021Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Στ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣΠΑΛΛΗΝΗΣΠΕΥΚΟΧΩΡΙΠΕΥΚΟΧΩΡΙ02/02/202115/02/2021Ε τάξη (Ε Τάξη), Ε τάξη αγγλικά (Ε Τάξη), Ε τάξη γερμανικά (Ε Τάξη), ένταξη Ε (Ε Τάξη), ΤΥ Ε τάξη Ε (Ε Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣΔημοτικά ΣχολείαΣΙΘΩΝΙΑΣΣΙΘΩΝΙΑΣΝΙΚΗΤΗ Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΝΙΚΗΤΗ02/02/202115/02/2021Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 2/2 έως και 15/2
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΣΑΜΟΥΔημοτικά ΣχολείαΚΙΣΣΑΜΟΥΚΙΣΣΑΜΟΥΚΙΣΑΜΟΣΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ02/02/202115/02/2021Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 2/2 έως και 15/2

Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα

ΕΛΜΕΠΑ: Το κορυφαίο πρόγραμμα Ειδικής Αγωγής στην Ελλάδα για διπλή μοριοδότηση

Το 1ο στην Ελλάδα Πρόγραμμα επιμόρφωσης Τεχνητής Νοημοσύνης για εκπαιδευτικούς με Πιστοποιητικό

Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 19/7

ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ

2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη

Google news logo Ακολουθήστε το Alfavita στo Google News Viber logo Ακολουθήστε το Alfavita στo Viber

σχετικά άρθρα

ταξη
Τοποθέτηση νέων διευθυντών/ντριών σε κενές θέσεις σχολείων στη ΔΔΕ Δ΄ Αθήνας
Ποιοι τοποθετήθηκαν διευθυντές σε σχολεία της ΔΔΕ Δ΄ Αθήνας που είχαν συνταξιοδοτήσεις των διευθυντών τους
Τοποθέτηση νέων διευθυντών/ντριών σε κενές θέσεις σχολείων στη ΔΔΕ Δ΄ Αθήνας