Αποτελέσματα Εκλογών για την Α ΕΛΜΕ Πέλλας
Αποτελέσματα εκλογών για νέο ΔΣ στην Α ΕΛΜΕ Πέλλας

Εγγεγραμμένοι: 615 / Ψήφισαν: 381 (62%) / Άκυρα: 8  /  Λευκά: 32  /  Έγκυρα: 341

Έλαβαν

Δ.Α.Κ.Ε.  149 (43,7%),    3 έδρες

Α.Σ.Κ.Κ.  114 (33,4%),    2 έδρες

Α.Σ.Ε.        78 (22,9%),    2 έδρες

ΔΑΚΕ (Δημοκρατική Ανεξάρτητη Κίνηση Εργαζομένων):

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

                   Πριβαρτιτσάνης Π.         98   (εκλέγεται)

                   Παπαντωνίου Χ.             47   (εκλέγεται)

                   Χριστοφορίδης Γ.           31   (εκλέγεται)

                   Ιωακειμίδου Π.                25

Πούλογλου Δ.                23

 

Για την Ελεγκτική Επιτροπή

                   Κεχαγιόγλου Φ.            49     (εκλέγεται)

                   Παπανικολάου Χ.         48     (εκλέγεται)

 

Για το Νομαρχιακό Τμήμα της ΑΔΕΔΥ Πέλλας

Ταπαζίδης Δ.                80     (εκλέγεται)

Όρλης Α.                       71     (εκλέγεται)

Πριβαρτιτσάνης Π.       71     (εκλέγεται)

Παπαντωνίου Χ.           31     (εκλέγεται)

Σεμερτσίδης Κ.             24     (εκλέγεται)

Παπανικολάου Χ.         20     (εκλέγεται)

Πούλογλου Δ.               18     (εκλέγεται)

Κεχαγιόγλου Φ.            16     (εκλέγεται)

Ιωακειμίδου Π.              15     (εκλέγεται)

Χριστοφορίδης Γ.         15     (εκλέγεται)

 

Α.Σ.Κ.Κ. (Αυτόνομη Συνδικαλιστική Κίνηση Καθηγητών):

 

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

                   Σεμερτζίδου Δ.             80     (εκλέγεται)

                   Στόλη Ε.                        50     (εκλέγεται)

                   Τσιρακίδου Α.               31

Μπελιοβλανη Χ,           30

 

Για την Ελεγκτική Επιτροπή

Κλείτσας Δ.                             83     (εκλέγεται)

 

Για το Νομαρχιακό Τμήμα της ΑΔΕΔΥ Πέλλας

                   Σεμερτζίδου Δ.             68     (εκλέγεται)

                   Στόλη Ε.                       40     (εκλέγεται)

                   Τσιρακίδου Α.               32     (εκλέγεται)

Μπελιοβλανη Χ,           26     (εκλέγεται)

Α.Σ.Ε. (Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών – ΠΑΜΕ):

 

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

                   Τραπεζανίδης Γ.           48     (εκλέγεται)

                   Σμυρνοπούλου Σ.        25     (εκλέγεται)

                   Αποστολίδου Ε.           23

                   Τραπεζανίδου Ε.          20

 

Για την Ελεγκτική Επιτροπή

                   Δεν υπήρχαν υποψήφιοι

 

Για το Νομαρχιακό Τμήμα της ΑΔΕΔΥ Πέλλας

                   Τραπεζανίδης Γ.           45     (εκλέγεται)

                   Αποστολίδου Ε.           23     (εκλέγεται)

                   Σμυρνοπούλου Σ.        22     (εκλέγεται)

                   Τραπεζανίδου Ε.          19     (εκλέγεται

 

best of network

σχετικά άρθρα