Ψηφοδέλτια που στηρίζουν οι Παρεμβάσεις στις ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης
Τα ψηφοδέλτια που στηρίζουν οι Αγωνιστικές Παρεμβάσεις στις ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης

Α΄ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

Γυρίζουμε τις πλάτες στον συνδικαλισμό

 της συναίνεσης και της υποταγής 

Για ένα σωματείο που ενώνει!

που αγωνίζεται με δύναμη, αυτοπεποίθηση και φέρνει ΝΙΚΕΣ!

Υποψήφιοι /ες για το Δ.Σ. της Α΄ ΕΛΜΕ

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΩ, 2ο Γυμνάσιο Χαλκηδόνας (Άδενδρο)
  2. ΓΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ, 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
  3. ΚΛΟΚΙΔΟΥ ΓΙΟΥΛΗ, 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
  4. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, 1ο Εσπερινό Λύκειο Θεσσαλονίκης
  5. ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΚΑ, 2ο ΣΔΕ- Εκτός έδρας τμήμα
  6. ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (αναπληρώτρια), 16ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
  7. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, 1ο ΓΕΛ Αγίου Αθανασίου
  8. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ, 7ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
  9. ΤΟΝΟΖΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΕΠΑΛ Κουφαλίων
  10. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΝΤΟΡΑ, 14ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
  11. ΤΣΙΝΤΙΚΗ ΓΩΓΩ, 8ο ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
  12. ΦΩΤΣΙΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ, 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης

 

Β΄ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ-ΕΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΓIA   Δ.Σ.

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ                          

ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

του

Μιχαήλ

ΔΟΥΡΑΚΗΣ      

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

του

Παναγιώτη

ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΟΥ  

ΣΟΦΙΑ

του

Σωκράτη

ΚΑΛΟΣΤΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

του

Νικολάου

ΚΕΛΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Σωτηρίου

ΚΟΡΠΕΤΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

του

Κωνσταντίνου

ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

του

Ιωάννη

ΛΑΣΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

του

Κωνσταντίνου

ΜΠΟΒΟΛΗ

ΑΡΕΤΗ

του

Θεοδώρου

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)

του

Παναγιώτη

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

του

Κωνσταντίνου

ΠΟΛΙΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

του

Δημητρίου

ΠΟΛΙΤΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ)

του

Δημητρίου

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

του

Νικολάου

ΤΣΟΥΓΚΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

του

Αθανασίου

ΤΣΟΥΚΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

του

Δημητρίου

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

Χαραλάμπους

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΓΙΑ     Ε.Ε.

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ        

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)

του

Γεωργίου    

 

 

Γ΄ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ (ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Δ.Σ.

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ  5Ο ΓΥΜΝ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  1ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΒΡΟΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12ο  ΕΠΑΛ  ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

ΔΑΝΙΗΛ ΓΙΑΝΝΗΣ        2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 1ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΛΙΛΙΑ     1ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

ΚΑΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΚΑΡΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  5ο  ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

ΚΡΕΑΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12ο  ΕΠΑΛ  ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

ΚΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ)  5ο ΓΥΜΝ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑ ΧΑΡΑ  1ο  ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΛΑΘΗΡΑ ΓΙΑΝΝΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

ΜΗΤΕΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ   1ο ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ

ΜΠΕΝΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    1ο ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ

ΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝ.ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ)   3ο ΓΕΛ ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

ΠΕΝΤΕΔΕΚΑ ΑΛΙΚΗ    1ο ΓΥΜΝ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΣΙΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  5ο   ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

ΣΚΙΑΔΑ ΚΙΚΗ        2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12ο  ΕΠΑΛ  ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΑΚΗΣ 4ο ΓΥΜΝ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΣΤΑΪΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟI ΓΙΑ Ε.Ε

ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ  3ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΒΟΖΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

Δ΄ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ ΤΗΣ Δ΄ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1

ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ

2

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

3

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

4

ΑΡΙΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

5

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΕΛ ΜΑΔΥΤΟΥ

6

ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ

7

ΓΕΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Α.ΤΟΥΜΠΑΣ

8

ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

9

ΘΕΟΛΟΓΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ

10

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

11

ΚΑΤΑΓΗ ΑΛΙΚΗ

ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ (Αναπληρώτρια )

12

ΚΕΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ

13

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΦΑΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

14

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΤΑΣΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15

ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ

16

ΜΑΝΔΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

27ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

17

ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΦΗ

20ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

18

ΠΑΤΚΟΥ ΕΥΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ

19

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

20

ΣΠΥΡΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

 

21

ΤΟΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1ο ΓΥΜ. ΠΕΥΚΩΝ (Αναπληρώτρια )

22

ΦΑΣΛΑ ΠΗΓΗ

3ο Γ/ΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΓΙΑ Ε.Ε.

ΔΑΝΗ ΑΝΝΑ                        ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Ε΄ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Αγωνιστική Παρέμβαση

Συνεργαζόμενοι

 

Αλλάζουμε το τοπίο!

Για ΕΛΜΕ αγωνιστική και τους εκπαιδευτικούς πρωταγωνιστές!

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  για Δ.Σ.

  1. Αλεξίου Μαρία, ΠΕ02, Διαπολ. ΓΕΛ Ευόσμου
  2. Αποστολάτου Μάχη,ΠΕ87.01,2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης
  3. Βαβούρης Χρήστος, ΠΕ011, 4ο Γ/Σ Λαγκαδά
  4. Γαβανού Φωτεινή, ΠΕ02, 4ο Γ/Σ Αμπελοκήπων  (αναπληρώτρια)
  1. Γαζάκης Αντώνης, ΠΕ02, Καλ. Σχολ. Αμπελοκήπων
  2. Γιαννιώτη Ελένη, ΠΕ08, 1ο Γ/Σ Αμπελοκήπων
  3. Γιανναρού Κατερίνα, ΠΕ02, Γ/Σ Λαχανά       (αναπληρώτρια)
  1. Γιαννοπούλου Ιωάννα, ΠΕ02, ΓΕΛ Καλλιθέας
  2. Γκατζώνης Θωμάς, ΠΕ03, 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων
  3. Γώτσιου Νίκη, ΠΕ02, 1ο Γ/Σ Ευόσμου
  4. Δημοπούλου Τριανταφ., ΠΕ91.02, Καλ. Σχολ. Αμπελοκήπων  (αναπληρώτρια)
  1. Εφραιμιάδης Βαγγέλης, ΠΕ03, ΚΕΣΥ(αναπληρωτής)
  1. Ζαγανίδης Χρήστος, ΠΕ011, 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου
  2. Ζαπρούδης Στυλιανός, ΠΕ02,1οΓΕΛ Μενεμένης
  3. Ζησοπούλου Χαρά, ΠΕ06, ΕΠΑΛ Λαγκαδά (αναπληρώτρια)
  1. Καμπακάκη Ελένη, ΠΕ02, Διαπ. Γ/Σ Ευόσμου
  2. Καραγιάννη Χριστίνα, ΠΕ83, Εσ. ΕΠΑΛ Ευόσμου
  3. Καραθανάση Θεοδώρα, ΠΕ91.02, Καλ. Σχολ.Αμπελοκήπων  (αναπληρώτρια)
  1. Καραμπέρης Βαγγέλης, ΠΕ04, 2ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων (αναπληρωτής)
  1. Καρόκης Σταύρος, ΠΕ02, 4ο Γ/Σ Σταυρούπολης(αναπληρωτής)
  1. Κατσένου Αθανασία, ΠΕ02, 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου (αναπληρώτρια)
  1. Καφετζή Παναγιώτα, ΠΕ07, Γ/Σ Καλλιθέας
  2. Κίτσιου Μαρία, ΠΕ011, 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων
  3. Κοροξενού Δανάη, ΠΕ02, 3ο Γ/Σ Μενεμένης.
  4. Κοσόγλου Κώστας, ΠΕ06, Εσ. ΕΠΑΛ Ευόσμου
  5. Κουμμάτη Κατερίνα, ΠΕ87.09, 2οΕΠΑΛ Ευόσμου
  6. Κριντήρα Έφη, ΠΕ04 ΓΕΛ Μυγδονίας (αναπληρώτρια)
  1. Κυπραίου Μαρία, ΠΕ02, Εσπ. ΕΠΑΛ Σταυρούπολης
  2. Λεγάκης Μιχάλης, ΠΕ02, 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου
  3. Λοϊζίδης Λοΐζος, ΠΕ03, 1ο Γ/Σ Σταυρούπολης
  4. Μαντζώρος Θανάσης, ΠΕ04,1οΓΕΛ Σταυρούπολης
  5. Μαούρη Ελένη, ΠΕ87.01, 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων
  1. Μάσιου Ελένη, ΠΕ04, ΓΕΛ Ασσήρου
  2. Μήτσος Παναγιώτης, ΠΕ8703, Εσ.ΕΠΑΛ Σταυρούπολης
  3. Μορέλας Βασίλης, ΠΕ04, Διαπολ. Γ/Σ Ευόσμου
  4. Μπιτζένης Δημήτρης, ΠΕ89.01, 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου
  5. Μπρατάνη Κυράνα, ΠΕ011, 3ο Γ/Σ Ευόσμου
  6. Μυλωνάς Θανάσης, ΠΕ83, 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων
  1.       Οργιανέλης Άγγελος, ΠΕ02, 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
  2.       Πάντσιος Άγγελος, ΠΕ04, 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
  3.       Παππά Νατάσα, ΠΕ80, ΕΠΑΛ Λαγκαδά (αναπληρώτρια)
  4.       Παπαλιάς Κυριάκος, ΠΕ08, 2ο Γ/Σ Εχεδώρου
  5.       Παράσχου Άντα, ΠE03, 2ο Γ/Σ  Σταυρούπολης (αναπληρώτρια)
  6.       Παρτόζης Γιάννης, ΠΕ82, 6ο Γ/Σ Ευόσμου

45.             Πεγκλίδου Μαρία, ΠΕ02, 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης

46.             Πετρής Μιχάλης, ΠΕ86, Γ/Σ Καλλιθέας

47              Πουλής Κώστας, ΠΕ79.01, 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

48.             Προεστοπούλου Αρετή, ΠΕ06, 2ο Γ/Σ Εχεδώρου

49.             Σαμανίδης Νίκος, ΠΕ03, Εσπ. ΕΠΑΛ Ευόσμου

50.             Σαραϊδάρη Πόπη, ΠΕ02, 2ο Γ/Σ Ευόσμου

51.             Σέρβου Ελένη, ΠΕ03, 2ο Γ/Σ Κορδελιού

52.             Σιαπάτη Σταυρούλα, ΠΕ02, Γ/Σ Καλλιθέας (αναπληρώτρια)

53.             Σιμόπουλος Αλέξανδρος, ΠΕ08, 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου

54.             Σπαΐας Άγγελος, ΠΕ011, 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης

55.             Σταμούλη Ευαγγελία, ΠΕ04, 6ο Γ/Σ Ευόσμου (αναπληρώτρια)

56.             Στεφανίδου Σοφία, ΠΕ02, 6ο Γυμ. Σταυρούπολης

57.             Σωπιάδου Ειρήνη, ΠΕ80, ΕΠΑΛ Λαγκαδά

58.             Τζένου Εύα, ΠΕ02, ΣΔΕ Φυλακών Διαβατών

59.             Τερζή Ειρήνη, ΠΕ87.09, 2ο ΕΠΑΛ Σταυρούπολης

60.             Τρικάλη Βάγια, ΠΕ02, 1ο Γυμ. Λαγκαδά –Τάξη Υποδοχής (αναπληρώτρια)

61.             Τσαμπούρη Ανθή, ΠΕ88.02, ΕΕΕΕΚ Κορδελιού(αναπληρώτρια)

62.             Τσιομπάνη Στέλλα, ΠΕ03 ΕΠΑΛ Κορδελιού(αναπληρώτρια)

63.             Σιχλιμίρης Βενέδικτος, ΠΕ01, Γυμνάσιο Σοχού

64.             Χαραλαμπίδου Ολυμπία, ΠΕ02, 2ο Γ/Σ Σταυρούπολης (ΔΥΕΠ)

Για  Ε.Ε.

Μπάντσος Νίκος, ΠΕ04, 1ο ΕΠΑΛ Αμπελοκήπων

 

 

σχετικά άρθρα