Τα αποτελέσματα εκλογών στο Σύλλογο Υπαλλήλων της ΚΥ του υπ. Παιδείας
Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα των εκλογών από την εφορευτική επιτροπή για ανάδειξη του ΔΣ στο Σύλλογο Υπαλλήλων της Κεντρικής Υπηρεσίας του Υπουργείου Παιδείας και εκλογή αντιπροσώπων στο συνέδριο της ΟΣΕΚΔΥΠ.

α) για την εκλογή Οργάνων Διοίκησης και Εξελεγκτικής Επιτροπής, βρέθηκαν 469 ψηφοδέλτια εκ των οποίων έγκυρα 447 και άκυρα-λευκά 22  και β) για την εκλογή Αντιπροσώπων στο συνέδριο της ΟΣΕΚΔΥΠ βρέθηκαν 432 ψηφοδέλτια εκ των οποίων 386 έγκυρα και 46 άκυρα- λευκά.

          Τέλος έγινε καταμέτρηση των σταυρών προτίμησης των υποψηφίων και έλαβε ο καθένας για το αντίστοιχο αξίωμα ψήφους, όπως αναφέρεται πιο κάτω:

Για Δ.Σ. και Ε.Ε.

Ψήφισαν:       469

Έγκυρα:         447 

Άκυρα, Λευκά:  22

ΕΛΑΒΑΝ:

Συνδυασμός

Ψήφοι

Έδρες

Ποσοστό %

 

Δ.Α.Σ. Συλλόγου Κ.Υ. ΥΠ.Π.Ε.Θ. – Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία -       Συσπειρώνεται στο Π.Α.ΜΕ.

34

1

7,60

ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ

32

0

7,16

ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ

287

5

  64,21 

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

63

1

14,10

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

13

0

2,90

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

ΓΙΟΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18

0

4,02

Ψηφίστηκαν ως εξής:

  1. «Δ.Α.Σ. Συλλόγου Κ.Υ. ΥΠ.Π.Ε.Θ. – Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία -Συσπειρώνεται στο Π.Α.ΜΕ.»

ΓΙΑ  ΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ

ΗΡΑ

του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

9

 

ΤΖΟΥΡΤΖΟΥ

ΑΘΗΝΑ

του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

30

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

  1. «ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ»

ΓΙΑ  ΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΒΑΓΔΟΥΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20

 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

του ΜΑΡΙΝΟΥ

23

 

 

        3.  «ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ» - ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Κ.Υ. Υ.ΠΑΙ.Θ.

ΓΙΑ  ΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του ΠΕΤΡΟΥ

64

 

ΒΟΛΑΝΗ

ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ)

του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

117

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΛΑΡΓΑΛΗ

ΜΑΡΙΑ

του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

28

 

ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

191

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΟΞΑΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ

του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

30

 

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)

του ΧΡΗΣΤΟΥ

165

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΑΤΣΑΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20

 

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

του ΙΩΑΝΝΗ

42

 

ΡΟΥΣΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

του ΠΑΥΛΟΥ

117

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΡΟΥΣΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

55

 

ΣΚΟΥΡΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

44

 

ΦΟΥΓΙΑΞΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

του ΦΙΛΟΚΤΗΤΗ

50

 

ΦΟΥΓΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

90

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΓΙΑ  ΤΗΝ  ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

154

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΑΝΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

176

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΤΟΝΙΑ

του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

42

 

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

91

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

  1. «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ»

ΓΙΑ  ΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΒΑΪΤΣΗ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) 

του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

31

 

ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

του ΙΩΑΝΝΗ

26

 

ΜΕΪΜΑΡΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

44

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8

 

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

    21

 

ΤΑΞΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ)

του  ΣΤΑΥΡΟΥ

18

 

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

29

 

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21

 

 

  1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

ΓΙΑ  ΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13

 

 

  1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΓΙΟΓΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ

18

 

 

ΓΙΑ  ΤΟ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Έτσι με βάση το πιο πάνω αποτέλεσμα εκλέχθηκαν κατά σειρά πλειοψηφίας οι πιο κάτω:

  1. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

3. ΒΟΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

4. ΡΟΥΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5. ΦΟΥΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6. ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

7. ΤΖΟΥΡΤΖΟΥ ΑΘΗΝΑ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΡΟΥΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΗΡΑ

  1. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1. ΜΑΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

1. ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

Για ΟΣΕΚΔΥΠ

 

Ψήφισαν:      432

Έγκυρα:        386

Άκυρα, Λευκά: 46

ΕΛΑΒΑΝ:

Συνδυασμός

Ψήφοι

Έδρες

Ποσοστό %

 

ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ

34

2

8,81

ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ

334

22

86,53

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

18

1

4,66

Ψηφίστηκαν ως εξής:

  1.  «ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ»

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ Ο.Σ.Ε.Κ.Δ.Υ.Π.

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΒΑΓΔΟΥΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

21

 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

του ΜΑΡΙΝΟΥ

20

 

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΝΑ

του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

27

 

ΚΟΡΟΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17

 

 

2.  «ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ» - ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Κ.Υ. Υ.ΠΑΙ.Θ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ Ο.Σ.Ε.Κ.Δ.Υ.Π.

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του ΠΕΤΡΟΥ

65

 

ΒΟΛΑΝΗ

ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ)

του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

107

 

ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΕΛΑΓΙΑ

του ΙΩΑΝΝΗ

36

 

ΖΕΡΒΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

30

 

ΚΑΛΑΡΓΑΡΗ

ΜΑΡΙΑ

του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30

 

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

35

 

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΣΑΝΤΥ)

του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13

 

ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

40

 

ΚΑΡΚΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

90

 

ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

166

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

21

 

ΛΟΞΑΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ

του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

34

 

ΜΑΝΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

150

 

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)

του ΧΡΗΣΤΟΥ

146

 

ΜΠΑΤΣΑΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18

 

ΝΙΤΣΑΚΗΣ

ΘΩΜΑΣ

του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

53

 

ΝΤΑΒΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

27

 

ΠΑΝΤΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

του ΑΧΙΛΛΕΑ

93

 

ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΤΟΝΙΑ

του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35

 

ΠΡΟΚΟΠΕΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του ΦΩΤΙΟΥ

55

 

ΡΟΜΒΟΥ

ΑΡΓΥΡΩ (ΣΥΛΒΙΑ)

του ΑΠΟΣΤΟΛΗ

36

 

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

του ΙΩΑΝΝΗ

38

 

ΡΟΥΣΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

του ΠΑΥΛΟΥ

107

 

ΡΟΥΣΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

45

 

ΣΚΟΥΡΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

48

 

ΤΑΡΑΤΣΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

17

 

ΤΣΑΠΡΑΛΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22

 

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14

 

ΦΟΥΓΙΑΞΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

του ΦΙΛΟΚΤΗΤΗ

39

 

ΦΟΥΓΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

75

 

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

84

 

 

  1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΣΤΑΥΡ. ΠΡΟΤ.

 

ΓΙΟΓΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ

18

 

 

Έτσι με βάση το πιο πάνω αποτέλεσμα εκλέχθηκαν κατά σειρά πλειοψηφίας οι πιο κάτω:

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ Ο.Σ.Ε.Κ.Δ.Υ.Π.

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΜΑΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

3. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

4. ΒΟΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

5. ΡΟΥΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6. ΠΑΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

7. ΚΑΡΚΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

8. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9. ΦΟΥΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1Ο. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11. ΠΡΟΚΟΠΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12. ΝΙΤΣΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ

13. ΣΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

14. ΡΟΥΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

16. ΦΟΥΓΙΑΞΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

17. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

18. ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ

19. ΡΟΜΒΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

20. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

21. ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

22. ΛΟΞΑΣ ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ

23. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

24. ΒΑΓΔΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25. ΓΙΟΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

1. ΖΕΡΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2. ΚΑΛΑΡΓΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

3. ΝΤΑΒΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4. ΤΣΑΠΡΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

6. ΜΠΑΤΣΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ

7. ΤΑΡΑΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

8. ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

9. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

10. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

11. ΚΟΡΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ-ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

1)Στις γραμμές αυτές ο Δικαστικός Αντιπρόσωπος συμπληρώνει αν υποβλήθηκαν ενστάσεις ή όχι

2)Αν όλοι ψήφισαν με βιβλιάριο ασθενείας ή συνδικαλιστικό βιβλιάριο και πόσοι ψήφισαν χωρίς αυτό:

O ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ                            

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

ΜΑΡΙΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

1.  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΣΑ 35935

2.  ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝ ΡΟΔΟΥΛΑ

 

3. ΚΟΥΝΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ

 

 

 

 

 

best of network

σχετικά άρθρα