παρεμβασεισ
Δείτε αναλυτικά τα ψηφοδέλτια και όλα τα ονόματα

Τα ψηφοδέλτια που στηρίζουν οι Αγωνιστικές Παρεμβάσεις στις ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης, ανακοίνωσε η παράταξη

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚH ΠΑΡEΜΒΑΣΗ

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ

Α’ ΕΛΜΕ

Υποψήφιοι αντιπρόσωποι για το 21ό Συνέδριο της ΟΛΜΕ

  1. Αβραμίδου Ντόνια, 3ο ΓΕΛ Εχεδώρου (Καλοχώρι)

  2. Γαζάκης Αντώνης, 3ο  Γυμνάσιο Εχεδώρου (Καλοχώρι)

  3. Γεράκος Ηλίας, 15ο ΕΠΑΛ Θεσ/νίκης

  4. Γούλα Αθηνά, 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ

  5. Κατσαβέλη Όλγα, αναπληρώτρια, Γυμνάσιο Αδένδρου

  6. Κουτρουμπάκης Κώστας, 1ο Εσπερινό Λύκειο Θεσσαλονίκης

  7. Κλοκίδου Γιούλη, 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ

  8. Κρεασίδης Γιώργος, ΕΠΑΛ Κουφαλίων

  9. Μητελούδης Πανταζής, ΓΕΛ Αξιού (Κύμινα)

  10. Μπέστα Αρετή, 14ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσ/νίκης

  11. Πάτερος Γιάννης, αναπληρωτής, 3ο  Γ/σιο Εχεδώρου (Καλοχώρι)

  12. Περιστεροπούλου Μαρία, Γυμνάσιο Αξιού (Κύμινα)

  13. Φωτσιτζή Ιωάννα, 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ Β ΕΛΜΕ

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ-

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ/-ΕΣ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ 21ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΟΛΜΕ

 

Αλεμίδου Θώμη

1ο ΓΕΛ Ν. Μηχανιώνας

Αναστασιάδης Νικόλαος

6ο Γ/σιο Καλαμαριάς

Θεοδουλίδου Σοφία

Εσπερινό ΕΠΑΛ Καλαμαριάς

Καλόστος Σταύρος

2ο Γ/σιο Περαίας

Καραγιαννίδης Θεόδωρος

6ο Γ/σιο Θεσσαλονίκης

Κελγιάννης Γεώργιος

ΕΠΑΛ Καλαμαριάς

Κεσαλίδης Βασίλης

8ο Γ/σιο Θεσσαλονίκης

Κωνσταντούλας Κυριάκος

6ο Γ/σιο Καλαμαριάς

Μποβόλη Αρετή

Γ/σιο Επανομής

Οικονομίδου Κωνσταντίνα (Νάντια)

2ο ΓΕΛ Θέρμης

Παπαρσένη- Παπαευσταθίου Άννα

Κέντρο Ελληνικής Γλώσσας

Παρασκευόπουλος Γεώργιος

1ο ΓΕΛ Μίκρας

Πολίτου Βασιλική

7ο ΓΕΛ Καλαμαριάς

Ρουμπιέ Αρετή

10ο Γ/σιο Καλαμαριάς

Σκουμπουρδή Θωμαή (Τόμη)

6ο Γ/σιο Θεσσαλονίκης

Σταϊκίδης Χρήστος

1ο Πρότυπο Γ/σιο Θεσσαλονίκης

Τσούγκα Γιώτα

Πρότυπο ΕΠΑΛ Επανομής


ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ (ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ Γ ΕΛΜΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ/ΕΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ 21ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΟΛΜΕ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΖΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

ΒΡΟΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΔΑΜΑΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ ΔΟΥΛΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΚΑΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΛΑΘΗΡΑ ΓΙΑΝΝΑ

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝ.(ΑΝΑΠΛ.) ΛΕΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΕΝΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΑΚΑΣΟΓΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ ΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΝΤΕΔΕΚΑ ΑΛΙΚΗ ΣΑΚΕΛΛΙΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΥΗ

ΤΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΝΑΠΛ.)

5Ο ΓΥΜΝ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

3ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

1ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

1ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

3ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

12ο ΕΠΑΛ ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

32Ο ΓΥΜΝ. ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

3ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

12ο ΕΠΑΛ ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

1ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

3ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

2ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

1ο ΓΥΜΝ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

3Ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

23Ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

1ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

1ο ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ

4ο ΓΥΜΝ. ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

1ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2ο ΓΥΜΝ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

1ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

3ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

1ο ΓΥΜΝ. ΣΥΚΕΩΝ

5Ο ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

1Ο ΕΠΑΛ ΘΕΣ/ΝΚΗΣ

1ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

5Ο ΓΥΜΝ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12ο ΕΠΑΛ ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

ΗΧΗΡΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΚΙ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΙΚΗΦΟΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ (Α.Ρ.Κ) – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ
 
Δ΄ ΕΛΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Υποψήφιοι/ες για το 21ο Συνέδριο της ΟΛΜΕ

  1. ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ)

  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

  3. ΑΡΙΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

  4. ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ)

  5. ΔΑΝΗ ΑΝΝΑ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

  6. ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΟΣ (2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ)

  7. ΘΕΟΛΟΓΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ)

  8. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ (31o ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

  9. ΚΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (1o ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ)

  10. ΚΕΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ (1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ)

  11. ΚΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΙΔ.ΓΥΜΝ.ΛΥΚ. ΚΩΦΩΝ ΒΑΡΗΚΟΩΝ)

  12. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ)

  13. ΛΕΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (27ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

  14. ΜΑΝΔΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ (27ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

  15. ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΦΗ (20ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

  16. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΓΕΛ ΚΑΛΟΙΝΔΙΩΝ, ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙ)

  17. ΠΑΠΑΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) (ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝ.ΛΥΚ. ΚΩΦΩΝ ΒΑΡΗΚΟΩΝ)

  18. ΠΑΡΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ)

  19. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

  20. ΣΠΥΡΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ)

  21. ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (1ο ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ)

  22. ΦΑΣΛΑ ΠΗΓΗ (Γ/ΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ)

  23. ΧΑΛΙΣΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (18ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)

  24. ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ) - ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΟΛΜΕ

Τετάρτη 24 Απριλίου 2024, 14:30-19:00

32ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης – 3ο Γυμνάσιο Χαριλάου

(Καρδίτσης 1Α – Χαριλάου -Δίπλα στο πάρκο της Νέας Ελβετίας)

Αγωνιστική Παρέμβαση Ε ΕΛΜΕ - Συνεργαζόμενοι

Δεν υπάρχουν αδιάβατοι δρόμοι! Παίρνουμε τα σωματεία στα χέρια μας!

ΨΗΦΟΔΕΛΤIO για αντιπροσώπους στο 21ο συνέδριο της ΟΛΜΕ

  1. Αθανασίου Ρίζος, ΠΕ07, 6ο Γ/Σ Σταυρούπολης

  2. Αλεξίου Μαρία, ΠΕ02, Διαπολ. ΓΕΛ Ευόσμου

  3. Αναγνωστόπουλος Βασ. ΠΕ86, 2ο Γ/Σ Σταυ/πολης

  4. Αντωνιάδου Βάσω, ΠΕ03, 1ο ΓΕΛ Σταυρ/πολης

  5. Αντωνίου Φανή, ΠΕ02, 4ο Γ/Σ Εχεδώρου

  6. Αυγερίδης Θανάσης, ΠΕ07, 5ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου

  7. Βαβούρης Χρήστος, ΠΕ11, 1ο Γ/Σ Κορδελιού

  8. Βενιός Ανδρέας, ΠΕ80, ΓΕΛ Μυγδονίας

  9. Γαζέτη Θεοδώρα, ΠΕ02, 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

(αναπληρώτρια)

  1. Γαρμπή Μελίνα, ΠΕ02, 1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου

(αναπληρώτρια)

  1. Γιαννοπούλου Ιωάννα, ΠΕ02, 2ο ΓΕΛ Κορδελιού

  2. Γκαντώνα Ματίνα, ΠΕ06, 2ο Γ/Σ Λαγκαδά

(αναπληρώτρια)

  1. Γώτσιου Νίκη, ΠΕ02, 1ο Γ/Σ Ευόσμου

14. Δανιήλ Γιάννης, ΠΕ08, Καλλ. Γ/Σ Αμπελοκήπων

15. Εφραιμιάδης Βαγγέλης, ΠΕ03, 3ο Γ/Σ Στ/πολης

(νεοδιόριστος)

16. Ζαγανίδης Χρήστος, ΠΕ11, 2ο Γ/Σ Ωραιοκάστρου

17. Θηλυκός Ιάσωνας, ΠΕ02, Καλ. Γ/Σ Αμπελ/πων

(αναπληρωτής)

18. Ιωνάς Γιάννης, ΠΕ06, 1ο ΓΕΛ Κορδελιού

(νεοδιόριστος)

19. Καπλανίδου Χρύσα, ΠΕ80, 2οΓΕΛ Ωραιοκάστρου

20. Καραγεωργάκης Σταύρ., ΠΕ02, 4ο ΓΕΛ Στ/πολης

21. Καραγιάννη Χριστίνα, ΠΕ83, 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

22. Καταγή Αλίκη, ΠΕ04.02, 1ο ΓΕΛ Σταυρούπολης

(νεοδιόριστη)

23. Κατσαρού Ιωάννα, ΠΕ06, 1ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

24. Κατσένου Αθανασία, ΠΕ02, 1ο Γ/Σ Ευόσμου

(νεοδιόριστη)

25. Κίτσιου Μαρία, ΠΕ11, 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

26. Κοροξενού Δανάη, ΠΕ02, 3ο Γ/Σ Μενεμένης

27. Κουμμάτη Κατερίνα ΠΕ87.09, 2οΕΠΑΛ Ευόσμου

28. Κουρνιάτης Αντώνης, ΠΕ81, ΕΕΕΕΚ Π. Μελά

(νεοδιόριστος)

29. Κυπραίου Μαρία, ΠΕ02, Εσπ. ΕΠΑΛ Στ/πολης

30. Κωτούλας Τάσος, ΠΕ04.01, 4ο ΓΕΛ Ευόσμου

31. Μαλαμίδης Μάλαμας, ΠΕ80, 1ο ΓΕΛ Ωρ/στρου

32. Μάσιου Ελένη, ΠΕ04.01, ΓΕΛ Ασσήρου

33. Μαυρίδου Σημέλα, ΠΕ08, 4ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

34. Μήτσος Παναγ., ΠΕ87.03, Εσ. ΕΠΑΛ Στ/πολης

35. Μόσχου Ελένη, ΠΕ02, 2ο ΓΕΛ Εχεδώρου

36. Μουραλίδου Σοφία, ΠΕ07, 1ο Γ/Σ Κορδελιού

37. Μπάντιου Ελένη, ΠΕ02, 5ο Γ/Σ Σταυρούπολης

(Ενισχυτική)

38. Μπιτζένης Δημήτ, ΠΕ89.01, 2 ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

39. Μποζίνης Χάρης, ΠΕ02, 2ο Γ/Σ Σταυρούπολης

40. Μπρατάνη Κυράνα, ΠΕ11, Διαπ. Γ/Σ Ευόσμου

41. Μυλωνάς Θανάσης ΠΕ82, 1οΕΠΑΛ Αμπ/κήπων

42. Νιγριτινός Γιώργος, ΠΕ86, 1ο Γ/Σ Ευόσμου

 

43. Νικήσιανης Νίκος, ΠΕ04.04, ΓΕΛ Σοχού

(νεοδιόριστος)

44. Πανάς Βασίλης, ΠΕ03, 2ο ΓΕΛ Ευόσμου

(νεοδιόριστος)

45. Παπαγιαννοπούλου Χ,ΠΕ89.01,1οΕΠΑΛ Ευόσμου

(αναπληρώτρια)

46. Παπαδόπουλος Χάρης, ΠΕ79.01, 1οΓ/Σ Λαγκαδά

(νεοδιόριστος)

47. Παπαλιάς Κυριάκος, ΠΕ08, 2ο Γ/Σ Εχεδώρου

48. Παπανικολάου Βασιλεία, ΠΕ04, 5ο Γ/Σ Ευόσμου

(νεοδιόριστη)

49. Παππάς Γιάννης, ΠΕ86, 2ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

50. Παπουλίδης Χρήστος, ΠΕ11, 3ο ΓΕΛ Στ/πολης

51. Παράσχου Άντα, ΠΕ3, Διαπ. ΓΕΛ Ευόσμου

(νεοδιόριστη)

52. Παράσχου Γιώργος, ΠΕ86, 1ο ΓΕΛ Αμπελ/πων

53. Παρτάλη Φιλιώ, ΠΕ02, 4ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

54. Παρτόζης Γιάννης, ΠΕ82, 6ο Γ/Σ Ευόσμου

55. Παυλίδου Έφη, ΠΕ02, Καλλιτ. Γ/Σ Αμπελ/πων

56. Πεγκλίδου Μαρία, ΠΕ02, 3ο ΓΕΛ Σταυρ/πολης

57. Πλιάτσικας Φάνης, ΠΕ80, 6ο Γ/Σ Σταυρ/πολης

58. Πουλής Κώστας, ΠΕ79.01, 2ο Γ/Σ Αμπελοκήπων

59. Σαμανίδης Νίκος, ΠΕ03, Εσπ. ΕΠΑΛ Ευόσμου

60. Σαραϊδάρη Πόπη, ΠΕ02, 2ο Γ/Σ Ευόσμου

61. Σέρβου Ελένη, ΠΕ03, 2ο Γ/Σ Κορδελιού

62. Σιμόπουλος Αλέξ.ΠΕ08, Καλ. Γ/Σ Αμπελοκήπων

63. Σοφιάδης Γιάννης, ΠΕ03, 2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου

(αναπληρωτής)

64. Σπαΐας Άγγελος, ΠΕ11, 3ο ΓΕΛ Σταυρούπολης

65. Σπανός Γιώργος, ΠΕ80, Εσπ. ΕΠΑΛ Στ/πολης

66. Σπυρίδης Σάκης, ΠΕ02, ΕΕΕΕΚ Π. Μελά,

67. Στεφανίδου Σοφία, ΠΕ02, 6ο Γυμ. Σταυρ/πολης

68. Στεφανίδου Δήμητ, ΠΕ03, Εσπ. ΕΠΑΛ Στ/πολης

(αναπληρώτρια)

69. Σωπιάδου Ειρήνη, ΠΕ80, ΕΠΑΛ Λαγκαδά

70. Σωτηρόπουλος Γιάννης, ΠΕ06, 4ο Γ/Σ Στ/πολης

71. Τζένου Εύα, ΠΕ02, ΣΔΕ Φυλακών Διαβατών

72. Τερζή Ειρήνη, ΠΕ87.09, 2ο ΕΠΑΛ Σταυρ/πολης

73. Τζαμπάζη Άννα, ΠΕ04.01, 2ο ΓΕΛ Σταυρ/πολης

(αναπληρώτρια)

74. Τσαμπούρη Ανθή, ΠΕ88.02, ΕΕΕΕΚ Π. Μελά

(νεοδιόριστη)

75. Τσιάρα Στέλλα, ΠΕ04.02, 1ο Γ/Σ Κορδελιού

76. Φερδιανάκη Βίκυ, ΠΕ02, Εσπ. ΕΠΑΛ Ευόσμου

(αναπληρώτρια)

77. Φωτιάδου Κυριακή, ΠΕ80, 6ο Γ/Σ Ευόσμου

78. Χαραλαμπίδου Βάσω, ΠΕ02, 2ο ΓΕΛ Κορδελιού

(αναπληρώτρια)

79. Χαραλαμπίδου Ολυμ, ΠΕ02, 1ο Γ/Σ Σταυρ/πολης

80. Χατζηβασιλείου Φώτης, ΠΕ86, 4ο ΓΕΛ Στ/πολης

81. Χατζηεμμανούλ Ιγνάτιος, ΠΕ02, 5ο Γ/Σ Σοχού

(Ενισχυτική)

82. Χλωρός Γιάννης, ΔΕ02.02, 1ο ΕΠΑΛ Ευόσμου

 

Όλες οι σημαντικές και έκτακτες ειδήσεις σήμερα

ΑΣΕΠ: Σε 2 ημέρες ΕΥΚΟΛΟ Online Proficiency GOLEARN ΧΩΡΙΣ προφορικά, ΧΩΡΙΣ έκθεση (Μόνο 10 ημέρες έμειναν για την ΑΛΛΑΓΗ!)

Παν.Πατρών: Ανακοινώθηκε το 1ο σε Ελλάδα Μοριοδοτούμενο Πανεπιστημιακό σεμινάριο στην Τεχνητή Νοημοσύνη για εκπαιδευτικούς

Παν.Πατρών: Μοριοδοτούμενο σεμινάριο ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ με 65Є εγγραφή - έως 22/5

ΕΥΚΟΛΕΣ πιστοποιήσεις ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ - ΙΤΑΛΙΚΩΝ για ΑΣΕΠ - Πάρτε τις ΑΜΕΣΑ

2ος Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ: Τα 2 μαθήματα εξέτασης και η ύλη

Google news logo Ακολουθήστε το Alfavita στo Google News Viber logo Ακολουθήστε το Alfavita στo Viber

σχετικά άρθρα

μπούλινγκ
ΔΠΕ Αν. Αττικής: Εκδήλωση για την αντιμετώπιση της ενδοσχολικής βίας και του εκφοβισμού
Πρόσκληση σε Εκδήλωση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για την πρόληψη και την αντιμετώπιση της ενδοσχολικής βίας και του εκφοβισμού από τη Δ.Π.Ε. Αν....
ΔΠΕ Αν. Αττικής: Εκδήλωση για την αντιμετώπιση της ενδοσχολικής βίας και του εκφοβισμού
ypoyrgeiopaidias_aftodioikisi_9.jpg
Πρότυπα Σχολεία: Διευκρινίσεις του Υπουργείου Παιδείας για τα λάθη και τις αστοχίες στις εξετάσεις
Διευκρινίσεις σχετικά με τα θέματα Νεοελληνικής Γλώσσας για την εισαγωγή στα Πρότυπα και Εκκλησιαστικά Γυμνάσια
Πρότυπα Σχολεία: Διευκρινίσεις του Υπουργείου Παιδείας για τα λάθη και τις αστοχίες στις εξετάσεις