Σύλλογος δ/ν ΣΤ Θεσσαλονίκης: Αποτελέσματα εκλογών

Share
Σχόλια()
Εικόνα alfavita
Πέμ, 30/05/2013 - 09:51 -- alfavita
Κατηγορία: 
Εικόνα: 

Σύλλογος δ/ν ΣΤ Θεσσαλονίκης: Αποτελέσματα εκλογών 

Κατηγορία: 

 Νεάπολη, 30 - 5 - 2013

    ΠΡΟΣ ΤΑ  ΜΕΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ     

   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ

ΣΤΗ Γ. Σ ΤΗΣ ΔΟΕ ΚΑΙ ΣΤΗ Γ. Σ ΤΗΣ ΕΔΟΘ

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΔΟΕ:

ΨΗΦΙΣΑΝ: 691   ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ: 7          ΕΓΚΥΡΑ : 648

ΕΛΑΒΑΝ                %                 ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ: 319 49,2                            4

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ       : 224           34,6           3

ΔΑΚΕ                  :  54              8,3

ΕΣΑΚ-ΔΕΕ           :  39              6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ       :  12             1,9

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ: ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ              ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

        1. Κατσαρός Γιάννης                          1. Μαγαλιού Μάτα    

      2. Καγιάννης Χρήστος                      2. Κουλιούμπας Οδυσσέας

      3. Σβώλης Κώστας                                   3. Παντελίδης Ντίνος

       4. Χριστοδούλου Μιχάλης                          

 ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΕΔΟΘ:

ΨΗΦΙΣΑΝ: 691      ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ: 17   ΕΓΚΥΡΑ : 665

ΕΛΑΒΑΝ         %                 ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ: 322           48,4                            9

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ     : 184           27,7                            5

ΔΑΚΕ     :  62              7                               2

ΕΣΑΚ-ΔΕΕ      :  47              6                              1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ     :  24             3,6

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ: ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ              ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

             1. Φασφαλής Νίκος                        1. Μαγαλιού Μάτα    

          2. Κατσαρός Γιάννης                     2. Ζατραζέμης Αντώνης

        3. Σβώλης Κώστας                            3. Μακρίδου Αφροδίτη

   4. Παπασυμεωνίδης Αλέξανδρος        4. Αναστασιάδου Βάσω

       5. Βελλίδης Νίκος            5. Ομάνης Άρης

              6. Αφεντουλίδου Γιώτα                               ΔΑΚΕ

         7. Πετραδάκης Στράτος               1. Φροσύνης Αθανάσιος

       8. Νομικούδης Γιάννης                  2. Ανδρεάδης Ιωάννης

        9. Ζαχαριάς Σωτήρης                            

                ΕΣΑΚ-ΔΕΕ                                                                                                                                                                                                         

                 3. Μουστάκα Μαρία                      

    Ευχαριστούμε για τη μαζική σας συμμετοχή η οποία αποτελεί καθοριστικό παράγοντα για μια ισχυρή εκπροσώπηση του Συλλόγου μας στις παραπάνω Συνελεύσεις.

                  το Δ.Σ